Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Sol's є компанією однієї з найбільших виробників корпоративного, рекламного і промо текстилю, таких виробів як: майки, флісовкі, футболки, толстовки, теніски поло, ветровки, сорочки, кепки і багато інших, великий вібор їх конфігурацій, а також цветорв предложенніх в відповідної розкладці і каталогах.

Також потрібно визначити сфери застосування даної продукції, це можуть бути різні типи компаній, підприємств і організацій, кур'єрські служби, склади, торгові магазини Исети магазинів, заправки, СТО, виробництва, спортивні організації та мн.др, а також застосування при проведенні заходів святкового та рекламного характеру, промо-акції, політичні акції, агітації, виставки, презентації, ярмарки, концерти, виступи, спотрівние турніри і т.п.

Друк на Sol's

Ви можете замовити друк на текстильну продукцію компанії Sol's такими методами як шовкотрафаретний друк і друк сублімації, крім того можна робити нанесення термоплівка і нанесення термотрансферних повнокольорових зображень, а також виконати комп'ютерну вишивку, брендировать нашивками, бирками, шевронами, розмірники і тисненнями на шкірі.

Печаль на Sol's, одязі даного виробника, необхідна длярозширення клієнтської та споживчої бази, за рахунок поліпшення впізнаваності і запам'ятовування бренду, що наноситься на текстиль. Це дозволяє виділити ваших співробітників на тлі великої кількості компаній, що працюють в такій же сфері на ринку.

Замовити Sol's

У нас можна замовити Sol's, продукцію, яка пропонує даною компанією оптовими партіями від п'ятдесяти виробів одного типу і конфігурації, різних розмірів і кольорів. Підбір можна виконати по каталогах і розкладками квітів, які є у нас в наявності в нашому офісі, а також можна подивитися на наявні зразки, які також є в офісі і на складі.

Ще ви можете замовити у нас доставку замовлення в інші регіони України, це можна зробити будь кур'єрською службою, яка працює на ринку, або ж замовити відвантаження в будь-якому зручному місці в місті Києві.

Для зв'язку ми рекомендуємо скористатися Адреса електронної пошти, також для уточнення деталей і ведення подальших переговорів ви можете скористатися будь-яким іншим способом зв'язку дані яких вказані на цьому сайті.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map