Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Текстиль


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Під словом текстиль маються на увазі вироби від тканин, до готових виробів з них, включаючи всі проміжні їх елементи. В область текстильних виробів що виготовляються нами входять, корпоративний одяг, рекламний одяг, спецодяг, домашній текстиль, і такі види текстилю як: торби, сумки, чохли, навіси, мішечки і прихватки.

Більшість типів одягу, що купуються нашими клієнтами, використовуються в рекламних цілях, а саме для проведення промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, спортивних турнірів, концертів і виступів, політичних акцій та агітацій, проведення святкових подій тощо.

Друк на текстилі

Також можна робити друк на текстилі різними методами, та робити нанесення і комп'ютерну вишивку. Із способів друку і нанесень на тканинах можна виділити найосновніші: друк фарбами або шовкографія, друк сублімацією на синтетичних білих тканинах, нанесення текстильних термо плівок, перенесення зображень з термотрансферного паперу. Ще є інші способи брендування, такі як: пришивними шевронами, нашивками, бірками, шкіряними тисненнями, розмірники і цінниками. Про всі ці види брендування можно прочитати в підрозділах, на сторінці "Брендування", про способи розрахунку цін на них, їх формати, і типи тканин або виробів на яких можна робити логотипи кожним з них.

Замовити текстиль

Для замовлення текстилю, а саме всіх типів виробів і нанесень на них, вам знадобиться зв'язатися з одним з наших співробітників, за телефоном, вказаним в контактах, для уточнення всіх деталей. Далі потрібно написати нам листа, в якому потрібно вказати тип виробу, назва виробника, їх кількість, розміри і кольори, а для нанесень їх тип, розміри і розташування на текстилі, а також прикріпити зображення самих нанесень і якщо є, технічні макети. А також не забудьте вказати ваші контактні данні, для зворотного зв'язку.

Найближчим часом з вами зв'яжуться і повідомлять вартість і терміни виготовлення і відвантаження товару, а також способи доставки та оплати.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map