Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Послуги


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Основні види діяльності нашої компанії, це пошиття текстильних виробів для рекламних цілей та брендування їх логотипами компаній, різними методами. Також ми пропонуємо додаткові послуги, виконання робіт які наші клієнти не можуть виконати з тих чи інших причин самостійно. Є додаткові послуги які виконуються до виконання самого замовлення, наприклад такі як: векторизация логотипів, макетування виробів, виїзд нашого менеджера в зручний для клієнта місце, для узгодження деталей замовлення (вартості замовлення, термінів виготовлення, способів оплати і способу відвантаження) та перегляду зразків (матеріалів, типів нанесень і готових виробів необхідного типу). Також є додаткові послуги які виконуються після завершення виготовлення замовлення, такі як: упаковка виробів (у прозорі пакети), доставка (по Києву або службами доставки в інші регіони України).

Ще ми виконуємо додаткові роботи з дуже специфічним напрямками, які не мають прямого відношення до виробництва текстильних виробів. Пов'язано це з тим що нашим дизайнерам необхідно знаходити додаткову роботу для їх повного завантаження, точніше завантаження їх робочого дня. Тому ми виконуємо такі послуги як: розробка логотипу, розробка брендбуку, розробка сайту, розробка корпусних меблів і повна фото-візуалізація приміщень.

Додаткові послуги це не обов'язкові послуги, які можуть не виконаватись при стовідсотковій і повній підготовці наших клієнтів, а саме якщо у вас є в наявності зображення у векторних форматах, ви знайомі з продукцією що замовляється, повноцінно сформували замовлення, запропонували єдиний спосіб оплати, визначили максимальні терміни відвантаження і готові самостійно забрати своє замовлення з нашого офісу. Також відсутність необхідності у виконанні додаткових послуг має ряд переваг, наприклад економиться багато часу, вартість може бути незначно але все ж нижче, ну і до того ж завжди приємно спілкуватися з людиною яка розуміє про що йде мова і чітко розуміє чого вна хоче.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map