Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Спецодяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Спецодяг це спеціальний одяг (робоча уніформа) виготовлена для використання в особливо забруднених або холодних умовах, яка має певні захисні, властиві і якісні характеристики: матеріалів, крою та допоміжних елементів для зручності експлуатації даних виробів. Всі сфери людської діяльності, на сьогоднішній день, потрібні у використанні спецодягу, але не тільки з метою захисту від впливають на людину згубних факторів, а й з метою поліпшення ефективної роботи співробітників компанії. Також спецодяг є частиною іміджу компанії, який досягається використанням корпоративних кольорів і логотипів в розробці стилю такого одягу. Це дає можливість виділити співробітників своєї компанії серед інших учасників ринку.

В залежності від того як буде використання спецодяг, подібні за зовнішнім виглядом вироби можуть мати різні якісні і властиві характеристики. Такі вироби як робочий халат і медичні відрізняються тим, що для медичного халата використовуються матеріали з дезінфікуючої і крово відштовхуючим просоченням, а робочі халати, можуть мати наприклад масло відштовхуючі або анти статичні характеристики.

При розробці та пошитті спецодягу враховуються умови в якій буде працювати співробітник, а також Ваші побажання по відношенню до зовнішнього вигляду та використання матеріалів при виготовленні цього одягу. Так само ви можете вибирати різні маеріали і фурнітуру за їх ціновю та якісними характеристиками. Ще ви можете вибрати дизайн середт готових рішень, що дозволить економити час на розробці.Подібні матеріали промо-одяг


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map