Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Агітаційні накидки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Агітаційні накидки, це в першу чергу один із способів реклами, вони потрібні для проведення різних заходів, промо акцій, політичних акцій, виставок, ярмарків презентацій і багато ін. Мета їх використання це просування бренду на ринок товарів і послуг, підвищення запам'ятовування і впізнаваності клієнтами логотипів копанні.

Також агітаційні накидки часто необхідні для просування тієї чи іншої політичної партії в передвиборчий період і період політичних перегонів. Їх часто комплектують такими виробами як: кепки, вітрівки, футболки, теніски, толстовки, торби або сумки, бандани, штани, і окремо до замовляються прапори, парасолі, агітаційні намети, ручки, чашки, попільнички, пакети, годинник і т.п.

Пошиття агітаційних накидок

Агітаційні накидки це прості вироби в виготовленні, для їх пошиття в основному використовуються такі тканини як плащова, підкладкова або болоньї. Край в основному обробляється бейко в колір логотипу для додання накидкам контрастності і акценту.

Також агітаційні накидки можуть бути оформлені різними функціональними і візуальними елементами, кишенями, клапанами шлейками і можуть мати різні розміри. Для того що б узгодити зовнішній вигляд кінцевих виробів, ми виконуємо технічне макетування, на якому можна виконувати всі попередні правки перед запуском у виробництво.

Друк на агітаційних накидках

Друк на агітаційних накидках в основному виконується шовкографіею, інші способи брендування на тканинах використовуваних при їх пошитті менш придатні і скорочують час служби таких виробів. Розташування логотипів, зображень і написів можна затвердити ще на етапі розробки вироби, на технічному макеті. Крім того, для виконання друку на накидках потрібно мати зображення у векторних форматах: *.ai або *.cdr.

Шовкотрафаретний друк на агітаційних накидках тримається дуже добре і має тривалий термін їх експлуатації, включаючи різні погодні умови в яких вони можуть використовуватися. Шовкографією можна друкувати зображення логотипів, що мають до 6-ти кольорів встик, і таких форматів як: А5, А4 і А3.

Купити агітаційні накидки

Для того що б купити агітаційні накидки потрібно зв'язатися з одним із наших менеджерів, для зв'язку з якими можна скористатися контактами вказаними на даному сайті. Для розрахунку вартості нам потрібно знати такі дані як: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори, передбачуваний тип тканини і т.п., а для того що б зробити нанесення потрібно вказати їх тип, розміри, макет того як потрібно розташувати логотипи на агітаційні накидки.

У нас можна замовити пошиття агітаційних накидок оптом від 50 шт. і більше. Подивитися на зразки подібних виробів можна в нашому офісі який знаходиться в Києві. Ще ми виконуємо відвантаження замовлення в межах міста Києва, якщо це було обумовлено, а також виконуємо відправку в інші регіони України, службами доставки.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map