Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: ПВХ, нейлон, оксфорд, риб-стоп, дизайн
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 150-420гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Зависет от типа изделия
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Сумки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія пропонує пошиття і розробку індивідуальних замовлень сумок для співробітників вашої компанії. Наші клієнти часто замовляють дані вироби в рекламних цілях, для проведення промо-акцій, презентацій і подібних святкових заходів.

Типи сумок, за їх призначенням і функціями

У перелік подібних виробів за функціями і призначенням включаються: рюкзаки, торби, чохли, портфелі та подібні вироби. Так само буваю вироби з цільовим призначенням як наприклад: сумка для ноутбука, чохол для ноутбука, чохол для тенісної ракетки, сумка для паперів, папка для паперів, рюкзак для папок, термосумки і безліч виробів під конкретні потреби, або під певні типи предметів. Також є індивідуальні замовлення на дизайн форми виробу як: жерстяна банка, плитка шоколаду або пляшка, в загалом всі необхідні замовнику форми.

Виготовлення сумок, а також замовлення сумок

Пошиття сумок виконується за заздалегідь обумовленими макетами, які розробляються на підставі вибору матеріалів їх кольорів, підборі фурнітури і зазначених розмірів, а також необхідним логотипам розміщеним на виробах. Виходячи з запит формується вартість за виріб, час прорахунку варіюється від години до доби. Для виконання прорахунку сумок, необхідно скинути запит по електронній пошті і вам дадуть відповідь на протязі години, також можливий варіант зустрічі з нашим менеджером у зручному для вас місці і відповідний час, для більш детального узгодження, а також можна попросити представити можливі варіанти тканин, фурнітури та матеріалів, якщо такі є в наявності нашого офісу.

Друк на сумках, а також вишивка на сумках

На сумки також можна наносити логотипи: плівкою, шовкографією, а також робити на них вишивку. Типи і розташування логотипів і зображень необхідно також обумовлювати на момент розробки самого виробу, так як нанесення необхідно робити на крої, тобто незшитих ділянках тканини, пов'язано це з технічними труднощами, а точніше відсутністю можливості робити нанесення на готових виробах, особливо якщо вони складної форми, і не можуть бути зап'ялені на друкований стіл або вишивальні п'яльці.

Чекаємо ваших дзвінків і замовлень на сумкові вироби. Наші менеджери будуть раді всебічно допомогти Вам у вирішенні необхідної задачі.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map