Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Футер, фліс, стрейч кулір, кулірна гладь, интерлок, рібана
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Балахони


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою текстильних виробів для реклами, проведення заходів, а також корпоративний одяг для співробітників. Ще ми брендуємо такі вироби логотипами компаній і зображеннями інформативного характеру, різними методами. Один з видів текстилю який замовляють у нас клієнти, це балахони які часто використовуються для проведення промо-акцій, політичних акцій, концертів і виступів або різними спортивними організаціями.

Балахони найчастіше замовляються у нас в такі пори року як весна-осінь і для прохолодної погоди. Також їх часто комплектують такими типами виробів як: футболки, жилети, вітровки, бандани, кепки і торби, у більш рідкісних випадках, фартухами і накидками.

Пошиття балахонів

Ми виконуємо пошиття балахонів різних розмірів, кольорів, форм крою і доповненням їх різними функціональними або візуальними елементами, такими як: зовнішні кишені, врізні кишені, блискавки, з капюшоном на блискавці, люверсами, шлейками, стяжками, гудзиками і багато ін.

Балахони найчастіше шиють з таких матеріалів як: футера, трикотажного полотна і флісу, також вони можуть мати різні підкладки наприклад: спортивна сітка, підкладкові тканини і навіть штучне хутро.

Друк на балахонах

Ми робимо друк на балахонах такими способами як: нанесення термоплівок, друк фарбами (шовкографія), термотрансферні нанесення та брендіруем їх: вишивками, шевронами, нашивками з нанесеннями, бирками, розмірники і тисненнями на шкірі.

Про кожен із способів брендування балахонів можна прочитати в підрозділах на сторінці "Брендування". Також для того щоб виконати друк на виробах потрібно мати логотипи та зображення у векторних форматах, якщо у вас є тільки растрові зображення ми можемо виконати їх векторизацію. Інформацію про необхідність векторизації зображень і то як її виконати самостійно можна знайти на сторінці "Векторизация".

Купити балахони

У нас можна купити балахони оптом від 50 шт. або більше. Для того що б вам прорахували вартість замовлення, необхідно відправити нам лист електронною поштою. У листі потрібно вказати: тип виробів, їх розміри, кількість і кольори, а для нанесень прикріпити до листа зображення у векторному форматі і вказати передбачуваний тип нанесення, їх розміри і розташування на балахонах.

Також ви можете приїхати в наш офіс який розташований у Києві і подивитися на зразки виробів що цікавлять вас або нанесень на них. Ціна на балахони формується від кількості замовлених виробів, а також їх складності і витрачених матеріалів, тому всі замовлення розраховуються індивідуально.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map