Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Бандани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Бандани це по суті хустки великого розміру, які носять на голові, шиї, зап'ястях і іншими способами, а саме виступають в ролі аксесуара або головного убору. Вони бувають різних розмірів, мають різні малюнки та зображення, а також можуть мати прямокутну або трикутну форму. Дані вироби часто застосовуються в рекламних цілях, проведення різних заходів: промо-акцій, БТЛ, виставок, ярмарків, різних свят, концертів і виступів. В основному бандани є тільки частина комплекту промо одягу, такий як: футболки, кепки, теніски, толстовки, торби й інші.

Пошиття бандан

Пошиття бандан хоч і не складне але все ж має свої нюанси. Наприклад бандани можна пошити з різних за типом тканин, різної щільності і фактури: бавовняна тканина, крепсатин, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи. Також вироби можуть мати різну обробку краю: оверлок, підгин, або на синтетичних тканинах можна робити термо обробку краю.

Нанесення на бандани

На бандани можна робити нанесення різними способами: шовкографія, термоплівка, термотрансферний друк, також на них можна робити вишивку і брендувати бірками. Ще потрібно враховувати, що на банданах з бавовняних тканин, не можливо робити термотрансферні нанесення, а на крепсатинових і атласних, краще робити нанесення плівкою або термотрансфера, також на банданах не варто робити вишивку великих розмірів, на все полотно, хоча в свою чергу вишивка маленьких розмірів і бирки на краях, надають виробу кращий вигляд.

Замовити бандани

У нас можна замовити бандани з нанесеннями оптовими партіями, 100 шт. і більше. Також для виконання виробів необхідно мати технічні макети, та векторні зображення логотипів які будуть наноситься чи вишивати на виробі. Невід'ємною частиною виконання замовлення є складання листа, запиту на прорахунок, оскільки він є інформаційною гарантією і підставою для замовлення на виробництво. У листі необхідно вказати, заголовок "Бандани", зміст листа: кількість, розміри, кольори і прикріпити технічні макети з логотипами, а також зазначенням розмірів і розташувань зображень на банданах.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map