Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Склад: 100% бавовна
Козирок: звичайний
Виробник: Узбекистан
Затяжка: липучка
Размеры: Стандартные
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Бейсболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Бейсболки це один з типів головних уборів які замовляють наші клієнти, для проведення різних рекламних заходів, як то: промо-акції, презентації, політичні акції, виставки, ярмарки, концерти та виступи,багато ін. Також вони використовуються як частина корпоративного одягу співробітників компаній, робочого та обслуговуючого персоналу.

Бейсболки часто укомплектовують іншими видами одягу і текстильних виробів: футболками, тенісками, майками, банданами і косинками, вітровками, накидками, фартухами, торбами або сумками і т.п.

Використання бейсболок в якості рекламної продукції має ряд переваг, таких як: відносна дешевизна по відношенню до тривалості строків їх використання, а також відсутності прив'язки до одного рекламного місця або майданчика, також вони несуть певний динамічний характер і можуть служити у якості подарункової продукції.

Друк на бейсболках

На даний момент ми виконуємо друк на бейсболок і вироби подібного типу, брендуються тільки вишивками або нанесенням термоплівок, термотрансферним нанесеннями, а також шевронами, щільними нашивками і шкіряними тисненнями на клейовій основі. Шовкотрафаретний друк не використовується для їх брендування, оскільки розтікання фарби на швах, не дає отримати хорошу якість такої печатки і відповідно отримання якісного кінцевого виробу.

Що до кожного із способів брендування їх якості та умов їх застосування можна прочитати в підрозділах сторінки "Брендування".

Також для узгодження зовнішнього вигляду виробу, пропорцій і розташування логотипів, ми виконуємо технічне макетування. Інформацію про необхідність макетування, процедуру погодження на їх основі, а також їх коригування можна прочитати у відповідному розділі "Макетування".

Купити бейсболки

Купити бейсболки, а також зробити їх попередній прорахунок і відправку замовлення на виробництво, можна за вказаними в контактах даними, зв'язавшись з одним з наших співробітників відділу продажів. Для прорахунку вартості нам потрібно отримати від вас такі дані як: тип виробів, бренд виробника, кількість бейсболок, їх кольору і для розрахунку вартості на їх брендування, вказати тип нанесення, його розміри і розташування, також потрібно прикріпити файл із зображенням логотипу. Незабаром після відправлення листи, з вами зв'яжуться для надання розрахунку вартості, передбачуваних термінів відвантаження і способів оплати.

Купити бейсболки оптом можна мінімальною партією від 50 шт. або більше, одного типу, теж саме стосується брендування логотипами. Також можна подивитися на зразки виробів і нанесень на них в нашому офісі, що знаходиться у Києві. А також можна домовитися про зустріч з одним із менеджерів у зручному для вас місці і відповідний час.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map