Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фланель, габардин, креп, твід, льон, саржа
Склад: Залежить від типу тканини
Щільність: 140-320гр/м2
Виробник: Україна
Размір: S-XХXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Брюки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з видів текстилю пошиттям якого ми займаємося це брюки, оскільки вони є одним з елементів корпоративного одягу, промо-одягу та спецодягу. Таким виробам приділяють увагу якщо виконується проробка повноцінного комплекту одягу і зовнішнього вигляду співробітника, весь комплект може складатися з таких виробів як: футболки, теніски, сорочки, майки, вітрівки, худі, брюки, піджаки, косинки, різні головні убори та ін.

Брюки як частина одягу співробітника, використовується як корпоративний одяг або ж для проведення різних рекламних подій: промо-акцій, політичних акцій, агітацій, ярмарків, виставок, презентацій, а також заходів як: спортивні турніри, концерти та виступи, кейтирингів, парадів і маніфестацій або ін.

Пошиття брюк

Пошиття брюк може бути виконаний з різних матеріалів, їх щільності, складу тканини, кольорів, якості, плетіння і фактури, також ми шиємо чоловічі брюки і жіночі брюки. Вони можуть мати різні функціональні та візуальні елементи, клапани, шлейки, кишені, нашивки, стяжки, застібки та багато ін.

Крім того ми виконуємо розробку дизайну брюк відповідно корпоративному стилю прописаному в брендбуці або на підставі кольорів форм, ліній і пропорцій, які присутні на логотипах компанії. Розробку, доопрацювання та узгодження ми виконуємо на підставі технічних макетів, які значно економлять час і кошти, також для їх перегляду достатньо виконати відправку по електронній пошті, зробити коригування в найпростіших редакторах і відправити назад.

Друк на брюках

Друк на брюках може бути виконаний різними способами: шовкографією, сублімацією або їх можна брендувати вишивками, пришивними тисненнями на шкірі, бірками, розмірниами, і в разі необхідності можна виконати повне фарбування тканини з якої будуть пошиті вироби. Особливо - це актуально для одягу промо співробітників, такий одяг часто шиється з синтетичних матеріалів, який має яскраві і контрастні кольори.

Для того що б виконати друк, нанесення або вишивку, потрібні зображення логотипів і картинок в векторних форматах файлів, таких як: *.cdr і *.ai, в разі якщо є логотипи тільки в растрових форматах, ми можемо векторизувати їх, але про це більш детально можна прочитати в розділі «Послуги» та «Векторизация».

Купити брюки

Для того що б купити брюки можна скористатися контактними даними зазначеними у відповідному розділі і зв'язатися з одним із наших співробітників. Для того що б ми могли виконати швидкий розрахунок вартості за Вашим запитом, необхідно скласти лист з такими даними: тип виробів, їх розміри, кількість, кольори, тип використовуваної тканини, а для нанесень якщо такі потрібно робити, вкажіть: тип брендування, розміри, розташування і прикріпіть логотипи до листа.

У нас можна купити брюки оптом, партіями, не менше 50 шт. Подивитися на готові вироби даного типу (зразки), можна в нашому офісі який знаходиться в Києві. Ще ми виконуємо відправку в інші міста і регіони України службами доставки.

Подібні матеріали штани


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map