Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Склад: 100% бавовна
Козирок: звичайний
Виробник: Узбекистан
Затяжка: липучка
Размеры: Стандартные
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Кепки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням текстильних виробів, продажем готових виробів інших виробників та їх брендірованням логотипами та зображеннями інформативного характеру. Одним з таких виробів, інших виробників, які ми продаємо, є кепкивід таких брендів як: SOL'S, CoFEE, TARGET і WOW CAPS. Дані вироби застосовуються для проведення рекламних заходів, промо-акцій, політичних акцій, презентацій, виставок, ярмарків, концертів і виступів. А також використовуються як частина корпоративного одягу співробітників, наприклад: співробітників СТО, заправок, складів, кур'єрів і багато ін.

Застосування кепок в рекламних цілях має ряд переваг у порівнянні з іншими типами реклами. Ще кепки часто комплектують іншими типами виробів, такими як: вітровки, теніски, футболки, бандани, торби, накидки, реглани, толстовки і ін.

Друк на кепках

Ми виконуємо друк на кепках шовкографією, брендуємо нанесенням термоплівок, вишивками, пришивними бирками і тисненнями на шкірі. Брендувати кепки логотипами можна на козирку, передній частині, уздовж бічних кантів, а також на липучках і застібках.

Для того що б виконати нанесення і вишивки, нам потрібно отримати від вас логотипи та написи в векторному форматі, так само потрібно враховувати що логотипи потрібно робити не менше 10 см в ширину, а якщо на логотипі присутній текс, він повинен бути достатньо великого розміру, що б його можна було прочитати та було видно відмінність букв.

Якщо у вас є зображення тільки в растрових форматам, ми можемо виконати їх векторизацію, Більш детально щодо даної процедури, її необхідності та вартості читайте на сторінці "Векторизация". Про всі типи брендування, розрахунок вартості на них та іншу інформацію, читайте в розділі "Брендування".

Купити кепки

Для того що б купити кепки і виконати їх брендування, можна написати нам листа на електронну скриньку вказаний на сторінці "Контакти". У листі потрібно вказати тип виробів, кількість і кольори, а для брендування, вказати тип, розміри і розташування.

У нас можна купити кепки оптом від 50 шт. або більше, теж саме стосується нанесень на виробах. Ще перед тим як робити замовлення ви можете ознайомиться зі зразками виробів в нашому офісі, який знаходиться у Києві, ще в нашому офісі є зразки різних типів брендування.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map