Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Корпоративні футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Корпоративні футболки це вироби призначення для компаній та безпосередньо їх співробітників. Дані вироби вже давно стали частиною корпоративного стилю, більшості компаній. Футболки носять певні типи співробітників, в основному це: обслуговуючий персонал, промо співробітники і робітники, а також футболки виступають в ролі подарунків і носять під час кейтерингів і корпоративів на природі. Їх брендують логотипами компанії, з метою додаткової реклами. Різноманітність даних виробів дозволяє вибрати відповідний варіант для будь-якої компанії, є велике різноманіття готових футболок призначених спеціально для даних цілей. Наприклад найбільш підходящими брендами виробляючими корпоративні та промо футболки є: B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Top Shirt, Stuff, і Stedma. Вони відрізняються якістю застосовуваних тканин, пошиттям, і вартістю, а також дані футболки робляться різними країнами виробниками: Китай, Малайзія, Узбекистан, Туреччина і Польща. Загалом на будь-який смак і колір. У разі коли стандартні варіанти виробів не підходять або в наявності немає необхідних кольорів і розмірів, завжди можна замовити розробку і пошиття виробів на замовлення. Футболки часто комплектують іншими виробами: вітрівки, кепки, торби, бандани та ін.

Виготовлення корпоративних футболок, а також розробка індивідуальних типів виробів

Якщо ви все таки вирішили робити замовлення на розробку індивідуального дизайну корпоративного одягу. Вам потрібно буде визначиться з такими питаннями як: з яких матеріалів робити корпоративні футболки, які кольори тканин використовувати і як їх поєднати, а також розмірами та кількістю виробів. Дані вироби шиються з тканин: інтерлок, стрейч кулір, вісконті та кулірна гладь, також можна комбінувати кольори і типи тканин, застосовувані гумки, типом крою, і можливо додатковим оформленням, кишенями, клапанами та іншими деталями.

Друк на корпоративних футболках, іншими словами брендування

На корпоративних футболках можна робити нанесення різних типів: шовкографія, термотрансфер, плівка, а також виконати вишивку та брендування пришивними шевронами, бірками, зі стандартним розташуванням логотипів: на всі груди, спина, ліву грудь і рукав. Для виконання нанесення і вишивок, необхідно мати логотипи в векторних форматах до 6-ти кольорів. У разі більшої кількості кольорів на логотипі, можна застосувати інші способи брендування, але вони будуть істотно дорожче за вартістю.

Замовлення корпоративних футболок

Для замовлення корпоративних футболок, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером, і домовитися про зустріч, краще попередньо попросити взяти які не будь зразки, готових виробів і тканин, а також варіантів нанесень. Після зустрічі і формування замовлення виробів, буде виконаний прорахунок, та вам нададуть ціни і альтернативні варіанти.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map