Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Корпоративні промо теніски


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Корпоративні промо теніски призначені для співробітників компаній, для відповідності та дотримання їх зовнішнього вигляду корпоративному стилю компанії, а також просто акуратному і охайному вигляду. Теніски поло мають більш презентабельний вигляд ніж ті ж футболки, тому вони частіше використовуються для співробітників офісів. Також дані вироби часто застосовуються для проведення промо-акцій, рекламних заходів, ярмарків, презентацій, та для робочого персоналу, персоналу готелів, ресторанів, кафе і в інших напрямках діяльності. Дані вироби добре підходять для брендування їх логотипами та зображеннями компанії, а також будь-який іншою необхідною візуальною інформацією. Актуальність застосування корпоративних промо тенісок, пов'язана з тим, що це хороший спосіб додаткової реклами, оскільки вона завжди на виду ваших покупців, а також допомагає привернути увагу потенційних клієнтів.

В основному корпоративні промо теніски купуються нашими клієнтами в готовому вигляді, тобто вироби брендів виробників тенісок: American Style, Sols, B&С, Fruit of the Loom, Stedman, Stuff, і Comfort, зазвичай варіантів наданих готових виробів вистачає майже для всіх, поставлених завдань. Дані теніски відрізняються якістю пошиття, наявністю гумок на рукавах, формами крою, якістю і складом застосовуваних для пошиття тканин, наявністю кольорів виробів, а також їх вартістю. Виробництва тенісок готових виробів, знаходяться в таких країнах як: Узбекистан, Туреччина, Малайзія, Китай і Польща. На корпоративних промо тенісках можна робити нанесення логотипів фарбами, плівкою, термотрансферний друк, та робити на них вишивку, брендировать пришивними шевронами і бірками.

Пошиття корпоративних промо тенісок

У випадках коли із запропонованих варіантів нічого не підходить, можна виконати розробку дизайну і пошиття тенісок, відповідних корпоративному стилю вашої компанії, підібрати відповідні кольори тканин, форми крою а також матеріали підходящої щільності і складу. Узгодження виробів проходить з нашим менеджером, він надасть вам зразки варіантів тканин, та інших матеріалів, також виконає технічне макетування виробу. Також ви можете замовити виготовлення зразка виробу, для затвердження. Розробка одного зразка корпоративної промо теніски буде коштувати значно дорожче і це актуально при виготовленні великих партій в розмірах від 200 шт. Надалі при затвердженні замовлення, вартість даного виробу розподіляється на вартість всієї партії замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map