Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Корпоративні теніски


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

На даний момент на ринку велика кількість компаній що продають товари та надають послуги, і багато з них є конкурентами один для одного, як за прямою сфери діяльності, так і непрямим причинам. Усі намагаються виділиться на тлі інших, вигукуючи гучні слогани, розробляючи яскраві і акцентні логотипи, забивають численними типами реклами, як поштових розсилок, друкованою продукцією, смс розсилками, холодними дзвінками а також не мало важливо розробляють свій особистий корпоративний стиль, стиль одягу для свого персоналу і співробітників.

Наша компанія пропонує виготовлення та розробку індивідуальних виробів корпоративного одягу, та постачання і продаж готових виробів. Одним з таких типів одягу ми пропонуємо корпоративні теніски, які підходять для будь-якого типу персоналу: співробітників офісів, обслуговуючого персоналу, промо співробітників а також різного роду робочого персоналу. Дані вироби добре підходять для брендування логотипами і мають широкий вибір кольорів, достатнього для підбору під будь-який необхідний корпоративний колір. Також є великий вибір готових брендів виробників промо продукції, призначених безпосередньо для корпоративного їх застосування: Fruit of the Loom, Stedman, Sols, Stuff, American Style, B&С та Comfort, вони відрізняються якістю пошиття, застосовуваних тканин, а також вартістю.

Пошиття корпоративних тенісок

У разі коли із запропонованих варіантів готових корпоративних тенісок нічого не підходить, можна замовити розробку та виготовлення індивідуальних типів виробів, з підбором різних типів тканин, їх кольорів, формами крою, а також застосуванням різних конфігурацій фурнітури, для максимальної відповідності вашому, корпоративному стилю. Теніски можна робити з тканин різної щільності складів і типів: лакоста, вісконт, кулірна гладь або інтерлок.

Брендування корпоративних тенісок

На корпоративных тенісках поло можна робити нанесення різними типами: шовкографія, нанесення плівки, термотрансферний друк, а також їх можна брендировать вишивкою, шевронами і бірками. Для початку підготовчих попередніх печатних та вишивальних робіт необхідні зображення у векторних форматах, оскільки надалі з них підготовляються трафарети та вишивальні програми. За наявності логотипів тільки в растрових форматах, ви можете замовити векторизацію даних зображень. На перемальовування логотипів піде якийсь час, зазвичай до двох, трьох годин. І приблизно той самий час на виведення трафаретів, та вишивальної програми.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map