Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Еко сумки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Еко сумки це вироби які робляться з екологічно чистих матеріалів. Такі вироби добре підходять як частина комплектів одягу промо-співробітників, так і у вигляді сувенірної, подарункової продукції, для ваших клієнтів. Ідея виготовлення еко сумок полягає в тому що б зберегти природу, так як матеріали що використовуються при виготовленні даних виробів, мають достатньо швидкий термін повного розкладання на нешкідливі речовини. Так чи інакше ці матеріали можуть експлуатуватися на досить тривалому періоді часу для покриття всіх необхідних потреб, до перших ознак руйнування матеріалів. Особливої актуальності дані вироби набрали під час агітаційних акцій по захисту навколишнього середовища від забруднення шкідливими речовинами, які підтримували цю ідею і пропонували можливі переліки альтернативних типів матеріалів і товарів виготовлених з них.

Пошиття еко сумок

Ми як текстильно-виробнича компанія, займається виготовленням еко сумок на замовлення з екологічно чистих матеріалів. Також нашими виробничими напрямками є пошиття еко торб, виготовлення лляних сумок і торб, а також сумки і торби з двох нитки, спанбонду, катона, і інших бавовняних тканин. Еко сумки бувають різних форм, наповнення, довжиною ручок і великою різноманітністю застосовуваної фурнітури, ви можете замовити їх будь-якої конфігурації, необхідної для вас, також можна ознайомиться з каталогом вже готових виробів та зробити вибір на підставі зразків які є у нас в наявності.

Для чого потрібні еко сумки і де їх використовують

Наші покупці застосовують дані вироби для проведення рекламних промо-акцій, інших рекламних заходів, презентація, також в подарункових цілях у вигляді сувенірів, подарунків, супутньої упаковки. Еко сумки є одним з типів промо-продукції та виконує роль в деякому розумінні динамічної реклами. Така продукція виглядає дуже оригінально, а також практична у застосуванні. Сумки добре брендіруются логотипами і зображеннями, які також наносяться екологічно чистими фарбами.

Як замовити еко сумки

Ви можете зробити замовлення еко сумок по електронній пошті або по телефоні. Для швидкого прорахунку вартості, вам необхідно вказати такі дані: розмір виробу, колір і матеріал, кількість виробів, а також прикріпити файл із зображенням логотипу що буде наноситися на сумку. Наші менеджери дадуть відповідь вам в межах години, для подальшого узгодження.

Друк на еко сумках

На еко сумках робляться різні типи нанесень, найпоширенішими є: друк фарбами (шовкографія), а також вишивка логотипів. Для прорахунку вартості нанесення або вишивки вам необхідно відправити нам на пошті, варіант вашого зображення у форматі: *.cdr, *.eps, або *.ai. Це стосується логотипів з кількістю кольрів не більше шести.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map