Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Фартух


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Фартухи це ткані вироби, призначені для захисту від попадання на одяг бризок різних речовин, при роботі на кухні та інших, подібних умовах. Також дані вироби застосовують різні компанії для проведення рекламного роду заходів: промо-акцій, ярмарків, BTL, виставок, презентацій, корпоративів, кейтирингів та ін., іноді їх застосовують в якості подарунків. Вони служать, для дотримання корпоративного стилю й охайності співробітників, різних підприємств: готелів, ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів та ін.

Фартухи виконують рекламну роль, мають низьку ціну, а також високу ефективність, у порівнянні з іншими способами реклами представленими на даному ринку. Така реклами може використовуватися протягом тривалого проміжку часу і не залежить від щомісячних витрат як наприклад рекламні майданчики. Ще дана реклама хороша тим що знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, а також має динамічний характер.

Пошити фартух

Фартухи можна пошити з різних матеріалів, форм крою і навіть у відповідності корпоративному стилю компанії замовника. Розробка виконується на підставі логотипу, основних кольорів, форм, ліній, пропорцій і інших деталей. Для пошиття виробів, можна використовувати різні тканини, по щільності, складу, тактильним та інших властивостей, а також ціною, таких як: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів. Також фартухи можна доповнювати різними деталями функціонального і візуально доповнюючого характеру: кишенями, клапанами, шлейками, різними затяжками і зав'язками, а також багатьма іншими необхідними деталями. Виробам можна надати додаткового контрасту і акценту, варіюючи кольору, окремих елементів, фурнітури, ниток, і на деяких ділянках крою.

Друк на фартуху

На фартухах можна робити різні типи нанесень, зображень інформаційного характеру, логотипів компанії, або ін. Брендування можна виконати різними типами нанесень, печаток: шелкогафія, сублімація, термотрансфер, термоплівка, також можна виконати вишивку, пришивати шеврони і бірки. Вишивки і бірки, значно покращують зовнішній вигляд фартухів. Брендований одяг дозволяє визначити приналежність співробітників, тієї чи іншої компанії. Основне призначення яке виконують фартухи з лого, це реклама бренду та імені компанії.

Замовити фартух

Для того щоб виконати замовлення фартухів, ви можете зв'язатися з нашим менеджерів по телефону для уточнення деталей, а також необхідно скласти лист, запит на прорахунок вартості. Контакти знаходяться на даному сайті, у відповідному розділі "контакти". Лист необхідно складати в такому вигляді: у змісті необхідно вказати: кількість, розміри, кольори, тип тканини, прикріпити технічні макети та зображення логотипів, з розташуванням і розмірами, а також вказати тип нанесення, в заголовку листа необхідно вказати "фартухи". З усіх питань щодо замовлення необхідно звертатися до одного менеджеру, ведучого ваше замовлення. Для того що б уникнути втрати даних і виникнення подальших розбіжностей. Купити фартухи можна оптовими партіями від 50 шт.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map