Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Фартухи оптом


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою і пошиттям різної текстильної продукції, великими партіями, для корпоративних і рекламних цілей. Також у нас можна замовити фартухи оптом, для проведення рекламних заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, BTL, корпоративів, кейтерингів, та ін. Ще дані вироби дозволяють стежити за корпоративним стилем і охайністю співробітників: магазинів, готелів, кафе, ресторанів, торгових центрів, а також багатьох інших напрямків і робочих спеціальностей. Фартухи виступають в ролі рекламного текстилю, і мають ряд переваг з іншими типами реклами, основні з яких є дешевизна і ефективність.

Пошити фартухи оптом

Ми можемо пошити фартухи оптом, а також різних конфігурацій і відповідно фірмовому стилю, основним кольорам, пропорціям, лініям, формам. Дані вироби можна пошити з різних матеріалів, таких як: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів, дані типи тканин відрізняються щільністю, складом, плетінням нитки, тактильними й іншими властивостями, а також вартістю. Ще їх можна доповнювати різними деталями візуального та функціонального характеру: кишенями, клапанами, зав'язками, шлейками, стяжками та іншими необхідними елементами. Також фартухам можна надати більше контрасту і акценту, варіюючи кольорами, окремих елементів, ниток, фурнітури, ділянок крою та ін.

Фартухи оптом з лого

Ще у нас можна замовити фартухи оптом з нанесеннями зображень і логотипів. Логотипи можна наносити різними методами: шовкотрафаретний друк, сублімаційний, термотрансферні нанесення, нанесення термоплівок, ще на виробах можна виконувати вишивки, пришивати до них шеврони і бирки. Нанесення на одязі дозволяють значно поліпшити зовнішній вигляд виробу. До того ж, логотипи дозволяють визначати приналежність співробітників тієї чи іншої компанії, і служать додатковою рекламою. Для виконання нанесень необхідно мати зображення логотипів у векторних форматах, оскільки всі попередні друковані роботи, а також розробка вишивальних програм, виконується на підставі зображень у таких форматах.

Замовити фартухи оптом

Замовити фартухи оптом можна за телефоном або електронною поштою, контакти яких вказані на даному сайті, у відповідному розділі "контакти". Складання листа на прорахунок вартості є першим і обов'язковим пунктом. Оскільки даний лист буде підставою для виконання замовлення на виробництво. Лист потрібно складати в такій послідовності, заголовок "фартухи оптом", зміст: кількість, розміри, кольори, тип тканин, прикріпити технічні макети і зображення логотипів, із зазначенням розмірів, розташування, і типу нанесення. З усіх питань щодо замовлення, краще тримати зв'язок з одним менеджером, що дозволить уникнути втрати даних і виникнення розбіжностей. У нас можна купити фартухи оптом від 50 шт. і більше, що дозволяє економити на разових роботах, вартість яких буде розподілено на всі вироби.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map