Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням і пошиттям текстильної продукції, для корпоративних клієнтів і рекламного їх застосування. Також ми займаємося пошиттям фартухів і подібної продукції для дотримання фірмового стилю й охайності працівників: готелів, ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів та іншого робочого персоналу. Ще фартухи застосовуються для проведення, ярмарків, виставок, промо-акцій, BTL, корпоративів, кейтирингів та інших святкових подій. Рекламний текстиль є найбільш ефективним та дешевим способом реклами на даному ринку, оскільки має динамічний характер, знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, не залежить від щомісячних витрат, як наприклад рекламні майданчики, а також має тривалий термін їх застосування.

Пошиття фартухів

Виготовлення фартухів можна виконати з різних тканин: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів, всі типи тканин відрізняються їх щільністю, складом, тактильними й іншими властивостями, а також ціною. Фартухи можна доповнювати різними елементами: кишенями, клапанами, різними зав'язками, шлейками та іншими необхідними деталями. Для того щоб надати виробу додаткового контрасту і акценту, можна комбінувати різні кольори матеріалів, фурнітури та ниток, а також виконувати їх відповідно корпоративному стилю, кольорам, формам, лініям і пропорціям, присутнім на логотипах.

Фартухи з лого

Фартухи можна брендувати логотипами компанії та зображеннями інформативного характеру. Нанесення можна виконати різними способами, а також розташування і розмірів: шовкографією, термотрансферний друк, сублімація, нанесення термоплівок, також можна робити вишивку на фартухах, пришивати шеврони та бірки, всі типи нанесень значно покращують зовнішній вигляд фартухів. Логотипи на виробах дозволяють визначати належність співробітників тій чи іншій компанії. Також для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити фартухи

У нас можна замовити фартухи тільки оптовими партіями від 50 шт. Для формування замовлення необхідно скласти лист на прорахунок вартості, також для узгодження та уточнення деталей можна зв'язатися з нашим менеджером по телефону, контакти вказані на даному сайті. Лист необхідно складе в такому форматі: зміст листа, кількість, розміри, кольори, тип тканин, прикріпити зображення технічних макетів і логотипів із зазначенням розмірів і розташування лого на виробі, а також вказати необхідний тип нанесення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map