Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Фартухи для реклами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми як виробничо-текстильна компанія, пропонуємо виготовлення фартухів для реклами і багато інших типів подібної продукції, для комплектації повного набору одягу промо співробітників: футболки, теніски, толстовки, кепки, торби та інші типи виробів.

Застосування фартухів для реклами і проведення різних заходів, значно дешевше і ефективніше інших типів реклами, така реклама: знаходиться на рівні очей відвідувачів, має динамічний характер, широку область впливу і при цьому не прив'язана до одного місця, не має обов'язкових і щомісячних витрат, як наприклад рекламні майданчики, а також у неї тривалий термін застосування.

Ще дана продукція дозволяє вирішувати такі питання як: дотримання корпоративного стилю й охайності співробітників, а також обслуговуючого персоналу: магазинів, кафе, готелів, ресторанів, мегамаркетів, торгових центрів та іншого типів підприємств або робочого персоналу. Також фартухи використовують для проведення різного роду заходів і свят: промо-акцій, BTL, презентацій, ярмарків, виставок, корпоративів, кейтирингів та ін.

Пошити фартухи для реклами

Пошити фартухи для реклами можна з різних матеріалів, застосовуваної фурнітури, необхідної конфігурації, а також в корпоративному стилі компанії: відповідно основним кольорам, формам, лініях, пропорціям, присутнім на логотипах.

Їх можна пошити з різних матеріалів, тканин, різної щільності, складу, плетіння нитки, тактильних та інших властивостей: габардин, саржа, дюспо, грета, болонья, або інших необхідних матеріалів, та їх поєднань.

Також дані вироби можна доповнювати функціональними елементами і доповнювати візуальними деталями, такими як: кишені, шлейки, клапани, стяжки, різними зав'язками та іншим необхідним, і ще можна використовувати різну фурнітуру.

Виробам можна надати більшого акценту, використовуючи кольори що контрастують, окремих елементів, деталей, форм крою, застосуванням інших кольорів ниток. Все це значно збільшує залучення уваги, відвідувачів і потенційних клієнтів.

Фартухи для реклами з логотипами

На всіх типах текстильних виробів, можна робити нанесення зображень, а також брендування логотипами компанії. Нанесення можна виконувати різними методами: нанесення термоплівки, термотрансферний друк, шовкотрафаретний друк, сублімаційній друк, а також можна виконувати брендування, вишивками, пришивними шевронами і бирками.

Нанесення на фартухи для реклами, можна робити в різних місцях на виробі, а також різних розмірів. Для виконання попередніх робіт і безпосередньо брендування, необхідно мати логотипи в векторних форматах: *. cdr, *. eps, або *. ai.

Фартухи для реклами виглядають значно краще з логотипами компанії, а також мають деяку завершеність. Також логотипи на одязі дозволяють визначати приналежність співробітників, тієї чи іншої компанії, що має більше значення у випадках, коли кілька організацій чи підприємств працюють на одній торговій або офісної площі.

Замовити фартухи для реклами

Для того щоб замовити фартухи для реклами, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей, і скласти лист запит на прорахунок вартості. Контакти для зв'язку, знаходяться на даному сайті у відповідному розділі "контакти".

Лист необхідно скласти в такому форматі: вказати необхідну кількість виробів, їх кольору, розміри, тип тикни, тип зображень що будуть наноситися, їх розташування і розміри, а також прикріпити технічні макети та логотипи у векторних форматах. У заголовку листа потрібно вказати назву даної сторінки "фартухи для реклами".

Оскільки наша компанія займається виготовленням і продажем текстильної продукції оптом. У нас можна замовити фартухи для реклами оптом від 50 штук, і більше. При замовленні більшої кількості виробів, вартість за одиницю буде нижче.

Також ви можете домовитися з нашим менеджером про зустріч в будь-якому зручному для вас місці, для затвердження зразків тканин, нанесень, а також готових типів виробів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map