Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Тканина для прапорів, сітка для прапорів, поліестер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-160гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Зависет от типа изделия
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Прапори


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія Скетч займається розробкою і пошиттям різноманітних типів виробів, різних їх форм крою та складності пошиття. Більшість типів продукції, що виготовляється нами застосовується для корпоративних цілей, застосування їх для реклами, проведення різних заходів, а також як подарункової та сувенірної продукції.

Один з видів текстилю який ми шиємо це прапори, які використовуються для проведення промо-акцій, презентацій, політичних акцій, ще їх часто можна зустріти на різних будівлях або біля них, наприклад біля посольств, заправок, великих торгових центрів, великих компаній, спортивних клубів, макдонельзов і т. п.

Пошиття прапорів

Є кілька типів прапорів, це можуть бути державні прапори, прапори з корпоративними логотипами або логотипами організацій і прапори з написами інформативного характеру.

Різниця між державним і корпоративним прапором в тому що державні прапори мають прямокутну форму, в свою чергу корпоративний прапор може мати довільну форму. Також прапори мають пару різних способів кріплення, це можуть бути прапори на флагштоку або прапори з люверсами (металевими отворами) які кріпляться на троси наприклад до будівель. Для їх пошиття використовується спеціальна флажна тканина з 100 % синтетики.

Друк прапорів

Друк на прапорах виконується тільки двома способами, це друк сублімаційний і у більш рідкісних випадках шовкографією. Для друку прапорів найкраще підходить саме друк сублімацією тому що вона добре закріплюється на синтетичних тканинах, а також даний спосіб дозволяє друкувати на великих площах. Для друку зображень нам необхідно отримати від вас зображення у векторному форматі, якщо ж у вас тільки растрові зображення, ми можемо виконати їх векторизацію.

Купити прапори

Для того щоб замовити прорахунок вартості і купити прапори вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або електронкою. У листі необхідно вказати тип виробу, його розміри і кількість а також прикріпити до листа макет прапора у векторному форматі, бажано поміщений в архів.

Ще потрібно знати що у нас можна замовити прапори оптом від 20 шт. якщо це великі прапори або від 100 шт. якщо це маленькі прапорці. Також можна подивитись на зразки подібних виробів в нашому офісі який знаходиться в Києві або ви можете домовитися з нашим менеджером про зустріч в зручному для вас місці.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map