Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-300гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Флісовки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія одна з найбільш відомих, виробників текстильної промо продукції. Ми робимо різні види одягу та іншого текстилю, призначеного для корпоративних клієнтів, а точніше, їх співробітників як робочої уніформи та для проведення різних рекламних заходів.

Одним з таких виробів що виготовляються нами та користується великим попитом, є флісовки, які найкраще підходять для співробітників що працюють в прохолодних погодних умовах та пори року весна-осінь. Вони виготовляються з матеріалу "фліс", від чого й пішла назва, ще при необхідності їх можна брендувати різними способами і логотипами.

Застосування флісовок з логотипами та зображеннями інформативного змісту в рекламних цілях, а так ож проведення різних заходів, підвищує запам'ятовування і в пізнаваність бренду. Їх застосовують при проведенні таких подій як: політичні акцій, промо-акцій, презентацій, виставок, ярмарків, спортивних турнірів, концертів і виступів.

Пошиття флісовок

Ми виконуємо пошиття флісовок під замовлення, з урахуванням всіх деталей що цікавлять замовника, а також у відповідності корпоративному стилю компанії, кольорам, формам, лініям і пропорціям, присутнім на логотипах. Вироби можуть мати різну конфігурацію, бути доповнені візуальними та функціональними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, капюшонами, різними нашивками і т.п., а також різні способи застібання: блискавки, гудзики, кнопки або липучки, ще вони можуть мати такі деталі як люверси, стяжки і багато ін.

Друк на флісовках

Ми пропонуємо брендування виробів логотипами компанії, а саме вишивку на флісовках та друк на флісовках шовкографією. Також на них можна робити нашивки з інших матеріалів що мають різні способи брендування, які не можна робити на флісовому матеріалі. Ще це можуть бути пришивні тиснення на шкірі, розмірники, бирки і цінники. Всі способи брендування можуть мати різні розміри і розташування, що дозволяє робити абсолютно неповторні вироби. Але також є стандартні місця розташування логотипів: вся спина, ліва грудь, на рукавах, вздовж кантів виробів, на кишенях і клапанах.

Купити флісовки

Наш офіс знаходиться в Києві і перш ніж робити замовлення, ви можете приїхати до нас і ознайомиться зі зразками подібних виробів і нанесень на них логотипів. Якщо ж ви знайомі з подібною продукцією і способами її брендування. Ви можете просто написати нам листа, запит на прорахунок вартості. У листі потрібно вказати: тип виробів, виробника, кількість, кольори і розміри. Для брендування флісовок, вкажіть, тип нанесення, розміри і розташування на них, а також потрібно прикріпити файл із зображеннями. Наприкінці листа вкажіть ваші контактні дані.

Для уточнення питань що цікавлять вас, можете скористатися одним з телефонів зазначених в розділі контакти і поспілкуватися з менеджером. Ціна на флісовки формується по оптовому принципом і розраховується індивідуально, ще є обмеження по кількості замовляються виробів, у нас можна купити флісовки оптом, від 50 шт.Подібні матеріали флісовки


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map