Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки для промо


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Кожна компанія бажає виділиться серед інших на ринку подібних товарів, продукції і послуг, застосовуючи різні способи просування та реклами. Для вашого персоналу і співробітників які представляють обличчя компанії, ми пропонуємо готові футболки, а також розробку і пошиття індивідуальних виробів. Дані вироби застосовують для проведення промо акцій, презентацій, рекламних ярмарок та інших заходів рекламного призначення, також їх носять такі типи співробітників як: офісний персонал, кур'єри, співробітники готелів, ресторанів, кафе, і різного роду робочий персонал.

Готові футболки для промо

На ринку представлена велика кількість готових футболок, різної якості і виробників країн. Їх основні відмінності це якість застосовуваних тканин, якість пошиття, фасон і різниці в цінах. Ми в свою чергу відібрали найбільш підходящі варіанти у співвідношенні ціни і якості, та пропонуємо на продаж такі бренди готових футболок: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, Top Shirt, Stedma і A-Plus. Кожен з представлених брендів може повністю вирішити поставлені завдання, наприклад: проведення недорогий і короткочасної акції, для яких підійдуть най дешевші варіанти, Top Shirt або A-Plus, або для персоналу і співробітників це можуть бути: Fruit of the Loom або B&С, також можуть бути інші варіанти під необхідні потреби і задачі.

Пошиття футболок для промо

Пошиття футболок на замовлення, дозволяє розробити що не будь оригінальне і цікаве. Такі вироби виходять з максимальною відповідністю корпоративному стилю, його деталей логотипу, формам і кольорам. Також можна поєднувати різні типи тканин: кулірна гладь, стрейч кулір, інтерлок, вісконт та віскоза, а також різними кольоровими гумками, нитками, бірками і фурнітурою. Розробка футболок для промо виконується за попередніми технічним макетами, які готуються в програмах: CorelDRAW або Adobe Illustrator. Технічний макет дозволяє попередньо визначити основний розподіл кольорів тканин, і розташування логотипів та бірок на виробі. Також для більш швидкого узгодження і затвердження, можна робити кілька варіантів макетів, одного типу виробу.

Друк на футболках для промо

Футболки для промо можна брендувати різною кількістю логотипів: шовкографія (друк фарбами), плівкою (нанесення текстильних термоплівок), сублімація (повнокольоровий друк на синтетичних тканинах), а також можна робити вишивку, пришивні шеврони і різні бірки. Розміщення логотипів також може бути різноманітним, але основні з них це розташування на: грудях (А4, А3), на лівих грудях (А5), спина (А4, А3), рукав (А5)

Замовлення футболок для промо

Для замовлення на прорахунок вартості футболок для промо, вам необхідно написати нам листа, на електронну адресу вказану в розділі контакти, з параметрами виробів, що вас цікавлять: кольори, розміри, кількість, вказати чи будуть логотипи на виробі і прикріпити їх до листа. Наші менеджери зв'яжуться з вами як тільки сформують пропозицію, вартість і уточнять наявність на складі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map