Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки для реклами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Футболки для реклами, це футболки що виконують рекламну функцію, наприклад дані футболки підбираються під корпоративні кольори копанні і брендірубтя логотипами. Ці футболки призначені для співробітників обслуговуючого персоналу, промо співробітників, персоналу ресторанів, готелів, кафе і навіть проведення корпоративів та кейтерінг на природі. Це один з кращих типів реклами, з тієї причини що вона завжди на очах у ваших клієнтів і в деякому сенсі виконує роль динамічної реклами. На ринку є велика кількість виробників футболок для реклами, що поставляються з інших країн: Малайзія, Узбекистан, Польща, Китай і Туреччина і такими найменуваннями брендів як: B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Top Shirt, Stuff, та Stedma.

Пошиття футболок для реклами

У разі коли жоден з типів готових виробів вам не підійшов, ви можете замовити розробку і пошиття футболок для реклами індивідуального дизайну і крою, максимально підходящого корпоративному стилю вашої компанії. Дані вироби можуть бути виготовлені абсолютно унікальних форм, а також можна поєднувати різні кольори і типи тканин, наприклад: кулірна гладь, стрейч кулір, вісконт, інтерлок. Також дані вироби можна оформити функціональними деталями: кишенями, клапанами, додатковими вирізами, та комбінувати з іншими кольорами ниток і стяжних гумок, що надає виробу деякий акцент.

Друк на футболках для реклами

На даних виробах можна робити нанесення різних типів, розташування і розмірів. Нанесення бувають таких різновидів: шовкографія (це друк текстильними фарбами), термоплівка (нанесення текстильними термоплівка), термотрансфер (друк повно кольорових нанесень на синтетичних тканинах), ще на футболки для реклами можна робити вишивки, пришивати шеврони з логотипами та оформляти бірками. Замовлення нанесень, прорахунок вартості, а також виконання нанесень, робиться на підставі векторних зображень логотипів, надісланих вами.

Замовлення футболок для реклами

Всі вироби даного типу ми поставляємо, виготовляємо і продаємо тільки оптовими партіями від 50 шт. При замовленні великих кількостей вартість за одну одиницю виробу виходить меншою, так як наші трудовитрати розподіляються на всю партію замовлення. Так само при виконанні більшої кількості нанесень, їх вартість також буде дешевше. Замовляти футболки для реклами більше, вигідніше. Для виконання замовлення, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером, по телефону або написати листа з конфігурацією замовлення на поштову скриньку, вказану на даному сайті в розділі контакти.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map