Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки на замовлення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції в тому числі пошиттям футболок на замовлення і нанесенням на них корпоративних зображень, логотипів і написів інформативного характеру. Корпоративні футболки носять різні типи співробітників, такі як: офіціанти, кур'єри, співробітники торгових залів, обслуговуючий персонал, різного роду робітники.

Ще дані вироби з логотипами виступають в ролі додаткової реклами, тим самим підвищують впізнаваність і запам'ятовування бренду, а також допомагають клієнтам визначити приналежність співробітника саме вашої компанії, що важливо при роботі декількох організацій на одній торговій або робочої площі.

Ще футболки використовуються для проведення різних рекламних заходів: ярмарків, виставок, презентацій, або спортивних, політичних та святкових заходів.

Пошиття футболок на замовлення

При необхідності можна замовити розробку і пошиття футболок на замовлення, для повної відповідності корпоративному стилю і кольорам логотипу компанії. При замовленні виробів на замовлення. вони можуть мати різні форми крою, поєднання кольорів, застосовувану фурнітуру, можуть доповняться кишенями, клапанами, шлейками та іншими необхідними елементами.

Також на футболках можна робити нанесення різними способами: шовкографія, термоплівка, термотрансфер, вишивка і шеврони, вони можуть мати різні розміри і розташування: всі груди, вся спина, ліві груди, рукав, уздовж кантів, на клапанах, кишенях або інших необхідних місцях.

Купити футболки на замовлення

Для того щоб купити футболки на замовлення потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або електронною поштою. При складанні листа "запит на прорахунок вартості". Потрібно вказати тип виробів, їх розміри, кольори, кількість, якщо будуть наноситься логотипи або зображення, потрібно вказати тип нанесень, їх розміри і розташування, а також прикріпити до листа, логотипи в векторних форматах.

Що б було простіше визначитися з вибором виробів і типом нанесення, ви можете подивитися зразки в нашому офісі, або вибірково при зустрічі з нашим менеджером, в зручному для вас місці і зручний час.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map