Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболка на замовлення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія поставляє готові текстильні вироби і робить футболки на замовлення. Для корпоративних клієнтів важливо підібрати своїм співробітникам вироби максимально відповідні фірмовому стилю компанії, тому ми пропонуємо широкий асортимент виробів, різної якості, щільності тканин, необхідних кольорів від брендів виробників текстильної промо продукції: B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Top Shirt , Stuff, і Stedma, від країн виробників: Малайзія, Узбекистан, Польща, Китай і Туреччина, всі запропоновані варіанти ідеально підходять для вирішення різних завдань, як для рекламних цілей: проведення промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, так і для співробітників що працюють в офісах, готелях, ресторанах, кафе і різного роду робочого персоналу. Також дані вироби часто виступають у ролі сувенірних виробів, а саме подарунків.

Виготовлення футболки на замовлення

При необхідності можна пошити футболки на замовлення, для максимальної їх відповідності корпоративному стилю, підбираючи і комбінуючи різні кольори матеріалів, доводячи вироби до максимальної схожості з логотипом компанії, відповідність його формам лініям і пропорціям. Футболки на замовлення робляться з різних тканин за кольорами, щільності, складу і тактильним якостям: інтерлок, стрейч кулір, вісконт, кулірна гладь. Також можна виконувати додаткове оформлення виробів: кольоровими гумками, накладними кишенями, клапанами та ін.

Футболка на замовлення з печаттю

Часто роблять футболки з логотипом компанії, виконуючи різні типи нанесень: друк фарбами (шовкографія), плівка (текстильні термоплівки), термотрансферний друк (повно кольоровий друк), а також вишивки, шеврони та бірки. Основні розташування логотипів з форматами: вся груди (А4, А3), вся спина (А4, А3), ліва грудь (А5), рукава (А5), також робляться нанесення вздовж нижнього канта футболки. Футболки з нанесенням мають більш презентабельний і інформативний вигляд.

Замовлення футболки

Виконати замовлення футболок, можна поштою чи в телефонному режимі, зв'язавшись з нашим менеджером на пряму. Інформація на прорахунок висилається на пошту і є підставою для затвердження і виконання замовлення, а також допомагає уникнути розбіжностей. Всі питання стосовно замовлення ведуться тільки з одним менеджером, також для уникнення непорозумінь і розбіжностей. У тексті листа для попереднього прорахунку, необхідно вказувати: кількість виробів, розміри, кольори, також прикріпити логотип наноситься на виріб, його розміри, розташування і тип нанесення. За відсутності необхідності пошиття футболок, ви можете купити футболки готових виробників.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map