Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки з написами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виготовляє велику безліч типів виробів, для корпоративних клієнтів та їх співробітників, а також виконує брендування текстилю різними методами.

Один з таких типів продукції є футболки з написами і логотипами компанії, які виступають в ролі додаткової реклами і застосовуються у проведенні різних рекламних заходів, акцій, виставок, презентацій, ярмарків, BTL, або спортивних та розважальних заходах.

Ще футболки є частиною корпоративного одягу, різного роду робочого, офісного та обслуговуючого персоналу: офіціанти, промоутери, робочі, співробітники торгових залів, кур'єри та багато ін.

Текстильна продукція брендована логотипами і написами інформативного характеру виступають в ролі додаткової реклами і покращує впізнаваність бренду на ринку.

Виготовлення футболок з написами

У нас є велика кількість готових типів футболок, таких брендів як: B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Sols, Top Shirt, Stuff і Stedman. Дані типи футболок відрізняються якістю і вартістю, також вони відібрані нашою компанією по оптимальному співвідношенню ціни і якості. При необхідності можна замовити розробку та індивідуальний дизайн футболок, максимально відповідного корпоративному стилю компанії, а також їх пошиття та нанесення на них зображень, логотипів і написів.

Можна пошити футболки з написами виконаними на них різними способами: шовкографією (друк фарбою), нанесення термоплівки, термотрансферні нанесення, друк сублімаційний, або брендування вишивками, пришивними шевронами та бірками.

Написи на футболках можуть мати різні розміри і розташування: на всі груди, ліву груди, всю спину, на рукавах, кишенях, шлейках, клапанах, уздовж кантів вироби.

Замовити футболки з написами, купити футболки з написами

Замовити футболки з написами можна попередньо зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, для уточнення деталей замовлення, далі необхідно написати лист "запит на прорахунок вартості". У листі вкажіть: тип виробів, розмірну сітку, тип нанесення, розміри і розташування написів, а також прикріпіть файл із зображеннями у векторному форматі.

У нашому офісі ви можете подивитися всі зразки подібних виробів і нанесення на них, або вибірково при зустрічі з нашим менеджером, в будь-якому зручному для вас місці.

Купити футболки з написами можна тільки оптовими партіями від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map