Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки оптом


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" виконує продаж, розробку і пошиття різної текстильної продукції, а також продає футболки оптом. Дана продукція необхідна, для корпоративних клієнтів і рекламного їх застосування, проведення промо акцій, презентацій, BTL, ярмарків виставок, а також свят і корпоративних заходів. Футболки застосовують для співробітників, дотримання їх охайного вигляду і корпоративному стилю: магазинів, готелів, маркетів, ресторанів, кафе та іншого роду підприємств.

Готові футболки оптом

Ми поставляємо готові футболки оптом, інших виробників корпоративного промо одягу, таких брендів як: B&С, Fruit of the Loom, Top Shirt, Stuff, Stedma і A-Plus. Дані вироби обрані з усіх представлених варіантів подібної продукції на даному ринку, по оптимальному співвідношенню ціни та якості. Також дані вироби мають широкий вибір кольорів, що дозволяє підібрати під будь-які корпоративні кольори, а також мають різну цінову категорію для вирішення різних цілей, як наприклад: проведення короткочасних масштабних акцій, для працівників компанії з метою тривалого їх застосування та багатьох інших потреб.

Пошиття футболок оптом

Ми виконуємо пошиття футболок оптом від 50 шт., для корпоративних клієнтів і рекламних цілей. Пов'язано це з розподілом собівартості робіт виконуваних нашою компанією, що дозволяє економити на таких витратах, оскільки вони були одно разові і від збільшення обсягу замовлення, вартість за одиницю буде дешевше. Також можна замовити футболки оптом з різних матеріалів і різних конфігурацій: кулірна гладь, стрейч кулір, вісконті, інтерлок, віскозних тканин та інших необхідних матеріалів. Також можна доповнювати функціональними і візуальними елементами: кишенями, клапанами, шлейками.

Футболки оптом з лого

На текстильній промо продукції можна робити різні типи нанесень: шовкотрафаретний друк (друк фарбами), термотрансфер (друк на синтетичних тканинах), термоплівка (нанесення текстильних термо плівок), також на виробах можна зробити вишивку, брендувати пришивними шевронами і бирками. Футболки оптом з лого, це один з кращих і ефективних способів реклами з порівняльною її дешевизною. Позитивні моменти застосування футболок в якості реклами, це: її розташування на рівні очей покупців, присутність деякого динамічного характеру, дотримання корпоративного стилю співробітників, а також можливість застосовувати дані вироби на тривалих проміжках часу, без щомісячних витрат і оренд рекламних майданчиків.

Замовити футболки оптом, процедура замовлення

Замовити футболки оптом, виконується на підставі технічних макетів і затверджених зразків тканин, типів нанесень та інших витратних матеріалів, а також складеному листі запиту на прорахунок попередньої вартості. Лист необхідно складати в такому вигляді, зміст: кількість виробів, розміри, кольори, прикріпити логотип з розмірами і розташуванням, а в заголовку написати "Футболки оптом" або просто "футболки". З усіх питань щодо замовлення необхідно звертатися до одного менеджерові ведучому ваше замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map