Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Футболки Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з багатьох типів текстильних виробів пропонованих нами, є футболки Sol's, від популярного виробника рекламної промо продукції. Данні футболки високої якості, добре піддаються брендуванню різними способами. Широко застосовуються в рекламній сфері, для проведення різних масштабних заходів: промо акцій, презентацій, виставок, ярмарків, концертів, спортивних турнірів, або навіть політичних агітацій. Ще вони застосовуються як корпоративний одяг співробітників компанії. Корпоративний одяг співробітників підвищує запам'ятовування і впізнаваність бренду клієнтами компанії, також допомагають їм визначити приналежність співробітника вашій компанії, це важливо коли дві і більше організації працюють на одній офісній або торговельної площі, при проведенні виставок і презентацій.

Друк на футболках Sol's

На футболках може бути виконано брендування, логотипами, зображеннями і написами інформативного характеру, різними способами. Це може бути друк шовкографією, термотрансферние нанесення, сублімаційний друк, нанесення термоплівкою, вишивка, пришивні шеврони та бірки, пришивними шкіряними тисненнями, нашивками, розмірники і цінниками. Про кожен тип брендування можна прочитати у відповідному розділі "Брендування". Ще логотипи та зображення можуть мати різні розміри і розташування на футболках.

Замовити футболки Sol's

Купити футболки Sol's можна після того як ви зв'яжетесь з нашим співробітником по телефону, для уточнення всіх деталей замовлення. Після чого потрібно обов'язково скласти лист на прорахунок, він буде підставою для замовлення на виробництво. У листі потрібно написати: тип виробів, розміри, кількість, виробника, якщо потрібно робити нанесення тоді їх тип, розташування й розміри, і прикріпити до листа архів з зображенням логотипів, переважніше у векторному форматі.

У нашому офісі можна переглянути зразки футболок і друку на них, ми знаходимося в Київ. Також можна зустрінеться з нашим співробітником в будь-якому зручному місці, для вас, але теж в межах Києва. Всі вироби можна замовляти від 50 шт. і більше, тобто тільки оптовими партіями, ціни на футболки формуються від кількості замовлених виробів і нанесень на них, а також всіх супутніх витрат.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map