Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Sketch" займається поставками готових футболок інших брендів виробників, призначених для рекламних цілей: B&С, Fruit of the Loom, Top Shirt, Stuff, Stedma і A-Plus, країн постачальників: Китай, Малайзія, Узбекистан, Туреччина і Польща. Дані вироби підібрані за співвідношенням ціни і якість відповідних, для корпоративних клієнтів, а також проведення різного роду заходів, промо-акций, виставок, презентацій, ярмарків та ін. Готові футболки мають широкий вибір кольорів і добре підходять для брендування їх логотипами компанії.

Пошиття футболок

Також наша компанія виконує розробку і пошиття футболок індивідуального дизайну і крою. Для компаній яким необхідні вироби максимально відповідні їх корпоративному стилю, можна виконати пошиття футболок. При розробці враховуються кольори компанії, їх форми і пропорції, також дані вироби можна пошити з різних тканин по щільності і плетіння: кулірна гладь, стрейч кулір, інтеркок та вісконті. На рукавах і горловині можна застосовувати стягуючі гумки, кольорів що відрізняються від основного на вироби, і нитки інших кольорів, для додання акценту виробу.

Друк на футболках

Брендування футболок можна виконати різними типами нанесень: друк фарбами (шовкографія), термоплівка, термотрансфер, а також вишивка, пришивними бірками і шевронами. Логотипи можуть розташуються в різних місцях на футболках: вся груди, ліва груди, вся спина, рукава і вздовж нижнього канта. Нанесення логотипів виконується на підставі векторних зображення і логотипів. За відсутності таких, наші менеджери можуть виконати розробку, на підставі растрового зображення.

Замовлення футболок

Купити футболки можна попередньо виконавши запит, на розрахунок вартості і наявності. Для зв'язку з нашим менеджером можна скористатися контактами вказаними на даному сайті. При складанні листа необхідно вказати такі дані, заголовок "футболки", зміст: кількість, розміри, кольори, назва бренду постачальника або пошиття футболок на замовлення, прикріпити файл зображення логотипу, його розміри, розташування і тип нанесення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map