Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб, шовк
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Зависет от типа изделия
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Краватки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Краватки це один з типів виробів які ми шиємо для наших клієнтів. Їх використовують як частину корпоративного одягу, а також як рекламна продукція. Дані вироби додають презентабельність зовнішнього вигляду співробітників, а також як і інші види корпоративного одягу, дозволяє стежити за охайністю персоналу, окрім того підвищує впізнаваність бренду клієнтами. Їх часто комплектують іншими типами виробів такими як: головні убори, сорочки, жилети, брюки, вітровки, куртки і т.п.

Пошиття краваток

Ми виконуємо пошиття краваток з різних тканин, різних форм і розмірів. В основному корпоративні краватки шиються з тканин кольорів які присутні на логотипах компанії або корпоративних кольорів. Також вони можуть бути виконані з різних форм крою та складності пошиття що впливають на зовнішній вигляд кінцевого виробу і його вартість.

Друк на краватках

Ми робимо друк на краватках шовкографією, нанесення термоплівок, сублімаціну печать і вишивку. Вибір типу брендування залежить від типу тканини, типу зображення, його розмірів і розташування. Визначитися з вибором типу брендування вам можуть допомогти наші менеджери.

Більш детальну інформацію про кожен з видів нанесень, друку і вишивці можна прочитати в розділі "Брендування".

Купити краватки

Для того щоб зробити замовлення і купити краватки вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити по телефону, електронною поштою або через скайп чат, котрі зазначені в розділі "Контакти". Менеджерам потрібно вказати кількість виробів, їх кольору, передбачуваний тип тканини і якщо необхідно робити нанесення на краватках вказати їх розміри, розташування і надіслати нам електронною поштою.

Також ви можете подивитися на зразки виробів в нашому офісі який розташований у Києві або домовитися про зустріч з нашим співробітником у місці зручному для вас. Також у нас можна купити краватки оптом від 100 шт і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map