Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виготовлення бандан


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою і пошиттям різної текстильної продукції, для корпоративних клієнтів і рекламних цілей. Одним з напрям нашої діяльності, є виготовлення бандан і хусток. Дані вироби призначені для проведення різного роду рекламних заходів: промо-акцій, BTL, презентацій, виставок ярмарків, корпоративів та інших типів заходів: концертів, виступів та спортивних турнірів. Також бандани застосовуються в багатьох спортивних, танцювальних та музичних напрямках і культурах.

Пошиття і виготовлення бандан

Виготовлення бандан хоч і не складне за тих процесу, але все ж має свої нюанси. Бандани можуть бути виготовлені різних форм, але найпоширеніші це: прямокутні, квадратні і трикутні. Також пошити бандани можна з різних тканин, наприклад: бавовняна тканина, габардин, крепсатин, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи, дані тканини відрізняються щільністю, складом тканини, тактильними властивостями, і відповідно їх вартістю.

Виготовлення бандан з лого

Можна виготовити бандани з нанесенням на них зображень інформативного характеру, а також логотипами компанії. Логотипи та зображення можна наносити різними способами: шовкотрафаретний друк фарбами по текстилю, нанесення текстильних термоплівок, а також друк сублімації на синтетичних і білих тканинах, також можна брендировать вишивками і бірками. Вишивку найкраще робити маленьких розмірів оскільки вона сильно ущільнює тканину, але у свою чергу як і брендування бирками, сильно покращує зовнішній вигляд виробу.

Замовлення на виготовлення бандан

Купити бандани оптом можна партіями від 100 шт. Для виконання замовлення необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості. Листи складаються у такому форматі: заголовок "виготовлення бандан", зміст, кількість, розміри, кольори, тип тканини, і потрібно прикріпити файл із зображенням логотипу що будуть наноситись на виріб, його розташування, розміри і тип нанесення. Для узгодження деталей ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Контакти вказані у відповідному розділі "контакти", на цьому сайті. Для узгодження замовлення на виготовлення бандан і по всіх питання стосовно даного замовлення, краще звертатись до одного менеджера, що веде ваше замовлення. Це допоможе уникнути втрати даних і подальших розбіжностей.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map