Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Виготовлення футболок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося поставками готової текстильної продукції від інших брендів та країн виробників, а також розробкою та пошиттям індивідуальних дизайнів текстильної продукції, відповідно до фірмового стилю компанії замовника. Розробка індивідуальних дизайнів футболок необхідна у випадках коли, готові варіанти просто не підходять, та й хотілося б, що не будь, більш, відповідне і близьке корпоративному стилю, а також для кращої впізнаваності клієнтами вашого бренду.

Пошиття футболок на замовлення

Ми розробляємо вироби з урахуванням усіх деталей фірмового стилю: основних кольорів, ліній, пропорцій і співвідношень. Для пошиття футболок застосовуються різні тканини, в основному це: кулірна гладь, стрейчкулір, вісконт, інтерлок і віскоза. Також футболки можна доповнити різноманітними деталями: кишенями, клапанами, шлейками та ін. Пошиття та узгодження дизайну виробу виконується на підставі технічного макета.

Нанесення на футболки

На футболках можна робити нанесення логотипів, різними типами: шовкографія (друк фарбами), термоплівка (нанесення текстильної термоплівки), термотрансфер (повно кольоровий друк на синтетичних тканинах), а також можна робити вишивку на виробі, брендувати пришивними шевронами, та бірками. Також є основні типи розміщень логотипів: всі груди, вся спина, ліва грудь, рукави і вздовж нижнього канта футболки.

Замовлення на виготовлення футболок

Замовлення на виготовлення футболок можна виконати по електронній пошті або зв'язатися по телефону з нашим менеджером. Контакти вказані у відповідному розділі, нашого сайту, "Контакти". Інформація яку потрібно вказати в листі це: тип виробів, кількість, розміри, кольори, а також логотип, його розміри, розташування, і тип нанесення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map