Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виготовлення передників


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виконує виготовлення передників, а також іншого роду рекламний текстиль. Дана текстильна продукція необхідна корпоративним клієнтам, для дотримання фірмового стилю компанії, контролю зовнішнього вигляду своїх співробітників, а також для рекламних цілей. Дана продукція є однією з найбільш ефективних і дешевих способів реклами представлених на даному ринку. Рекламний текстиль має тривалий термін його застосування, не залежить від щомісячних витрат як наприклад оренда рекламних площ, знаходиться на рівні очей покупців, має динамічний характер. Передники виготовляють для обслуговуючого персоналу: магазинів, мегамаркетів, торгових центрів, готелів, ресторанів, кафе, іншого роду робочого персоналу, також для проведення різних заходів: промо-акцій, БТЛ, презентацій, ярмарків, виставок, та інших святкових заходів, кейтирингів, корпоративів.

Виробництво і виготовлення передників

Виготовлення передників виконується за затвердженими технічним макетів, зразків тканин та інших матеріалів. Пошити передники можна з різних тканин, що мають різну щільність, фактуру, та іншими властивостями: габардин, грета, болонья, саржа, дюспо та ін. Також їх можна робити на підставі фірмового стилю компанії замовник, корпоративних кольорів, форм, ліній і пропорцій наявних на логотипах компанії. У такому випадку ви можете самі надіслати технічний макет виробу, або наші менеджери розроблять для вас кілька варіантів. Виготовити передники можна застосовувати різну фурнітуру, а також надавати акцент виробу, за допомогою використання різних кольорів ниток, матеріалів і фурнітури.

Виготовлення передників з логотипами

Виготовлення передників, а також брендування логотипами компанії та зображеннями несучими інформаційний характер, дозволяють визначити приналежність співробітників тій чи іншій компанії. Способи нанесень можуть бути різні: термоплівка, шовкографія, термотрансфер, а також можна виконати вишивку і брендцвати пришивними шевронами, бирками. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Також для виконання нанесень, потрібно мати зображення у векторних форматах.

Замовити виготовлення передників

Замовити виготовлення передників можна за телефоном або електронною поштою, що зазначені на цьому сайті на сторінці "контакти". Також складання листа на прорахунок є обов'язковим, для виконання замовлення. Лист необхідно скласти в такому форматі: заголовок "виготовлення передників", а в змісті необхідно вказати: кількість передників, розміри, їх кольору, також можна прикріпити технічний макет виробу і логотип, його розміри та розташування. У нас можна замовити передники оптом, партіями от 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map