Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Виготовлення тенісок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається оптовими поставками готових виробів та виконує виготовлення тенісок поло, а також пошиттям і розробкою індивідуальних замовлень для корпоративних цілей, з урахуванням і відповідністю фірмовому стилю компанії замовника. На текстильному ринку готової продукції, є велика кількість брендів виробників тенісок, а також тенісок безпосередньо призначених для застосування їх в корпоративних цілях, такі як: American Style, B&С, Fruit of the Loom, Stedman, Stuff, і Comfort, країн постачальників даних виробів: Малайзія, Польща, Китай, Туреччина і Узбекистан. Всі типи готової продукції відрізняються якістю пошиття, тканин, а також мають великий асортимент кольорів, та різні за вартістю.

Друк на тенісках

Дані вироби добре підходять для бренірованія їх логотипами компанії, можна робити різні нанесення на тенісках, з різним розташуванням і пропорціями, такими методами як: шовкографія, термотрансфер, плівка, вишивка, бірки і шеврони. Для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах, оскільки попередні роботи з нанесення логотипів виконуються на підставі таких зображень.

Замовлення на виробництво, пошиття тенісок

При необхідності можна виконати розробку і пошиття індивідуально розроблених типів виробів. Можна замовити пошиття тенісок з таких тканин як: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, а також варіюючи різними кольорами тканин, формами крою, і доповнюючи іншими елементами: кишенями, клапанами, шлейками та ін, їх можна робити зі стяжними гумками на рукавах, гудзиками і блискавками, і багатьма іншими функціональними елементами.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map