Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виготовлення вітрівок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія спеціалізується на виробництві різних видів текстильної продукції: спецодяг, корпоративний одяг, одяг для проведення різних заходів: промо-акцій, презентацій, виставок, ярмарків, BTL, кейтерінг, корпоративів і багато інших типів подій.

Одним з напрямків нашої діяльності є, виготовлення вітрівок для корпоративних і рекламних цілей, для співробітників компанії замовника, контролю їх охайності, а також відповідності корпоративному стилю.

Виготовлення вітрівок на замовлення

Вітрівки - верхній одяг сезонного характеру, необхідний для захисту від дощу і вітру. Тому, виготовлення вітрівок з тканин, що відповідають технологічним вимогам, обов'язкова умова, якого дотримується наша компанія.

Ми використовуємо водонепроникні матеріали та ті що не продуваються, призначені для виготовлення вітрівок: поліестер, болонья, дюспо, плащові тканини з просоченнями, які повністю відповідають необхідним характеристикам.

Також пропонуємо різні варіанти моделей: вітрівки з підкладкою з капюшоном, з врізаними і зовнішніми кишенями, клапанами, люверсами, стяжками, та іншим необхідним функціональним оформленням. Розроблені моделі розраховані на наші умови і за якістю не поступаються зарубіжним зразкам. Наша компанія пропонує виготовлення вітрівок, як робочий одяг для будівельних і інших підприємств.

Виготовлення вітрівок з логотипами

Ми виконуємо виготовлення вітрівок з логотипами компанії замовника та зображеннями інформаційного характеру на них. Нанесення логотипів, проводиться за допомогою різних технологій, таких як: шовкографія, нанесення термоплівок, термотрансферний друк, друк сублімацєю, також вироби можна брендувати пришивними шевронами, бірками і вишивками.

З питань вибору виду нанесення, можна отримати консультацію у наших менеджерів або у відповідному розділі "Брендування", на цьому сайті.

Замовлення на виготовлення вітрівок

Виготовлення вітрівок складний виробничий процес, тому, вирішивши зробити замовлення, звертайтеся до менеджерів нашої компанії, які допоможуть розібратися в технології пошиття виробів, виконають прорахунок вартості і вкажуть терміни виконання замовлення. Готове замовлення можна забрати в нашому офісі, доставка в інші регіони виконується спеціальними службами.

Замовляючи у нас виготовлення вітрівок, ви отримаєте вироби високої якості з тривалим експлуатаційним терміном використання та за доступними цінами У нас можна замовити пошиття вітрівок оптом від 50 шт. и більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map