Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виготовлення передників


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виконує виготовлення передників, а також розробку індивідуальних типів виробів, для корпоративних потреб, і рекламного їх застосування. Передники служать додатковою рекламою і є частиною корпоративного стилю компаній. Дані вироби призначені для застосування їх в промо-акціях, BTL, ярмарках, презентаціях, виставках та інших заходах рекламного характеру. Також вони необхідні для таких типів співробітників, як: обслуговуючий персонал магазинів, торгових центрів, готелів, ресторанів, кафе та іншого робочого персоналу. Виготовлення передників, це досить дешевий і ефективний спосіб реклами, оскільки має тривалий термін застосування виробів, а також знаходиться на виду відвідувачів та потенційних клієнтів.

Технологія виготовлення передників

Виготовлення передників виконується на підставі технічних макетів виробів, підготовлених у векторних редакторах, а також на підставі затверджених матеріалів, їх типів, щільності і кольорів. Також можна пошити передники з різних матеріалів: габардин, дюспо, грета, саржа, болонья та ін., і різних конфігурацій, крою, поєднання кольорів і типів матеріалів, різним функціональним доповненням, кишенями, клапанами, шлейками, зав'язками, із застосуванням фурнітури, такий як: блискавки, липучки, люверси та багато ін. Передники розробляються відповідно фірмовому стилю і кольорів компанії, що дозволяє поліпшити запам'ятовуваність бренду.

Друк на передниках

При виготовленні передників, їх можна брендировать зображеннями та логотипами компанії. Друк на передниках краще робити на етапі їх пошиття, а саме на крої (порізані елементи виробу, але ще не зшитий), оскільки не на всіх елементах виробу можна виконати нанесення, якщо воно представлене в готовому варіанті. Пов'язано це з технологічним обмеженням друкарського і вишивального обладнання, особливо це стосується вишивки, наприклад на кишені готового виробу, зробити вишивку неможливо, або можливо але тільки за умови розрізання на окремі частини і тільки після виконання вишивки, зворотного їх зшивання. У даному випадку краще всього підійшло б нанесення термоплівки або можливо шовкографії. Будь-які друковані чи вишивальні роботи робляться на підставі векторних зображень логотипів. Якщо у вас є тільки растрові зображення, наші менеджери можуть виконати векторизацію.

Замовлення на виготовлення передників

Замовлення передників можна виконати за телефоном або електронною поштою, контакти яких вказані на цьому сайті, на сторінці "контакти". Для правильного складання запиту на прорахунок у письмовому вигляді, необхідно вказати такі дані: розміри виробів, кількість, кольори, за наявності технічного макета, його необхідно прикріпити до листа, а також логотип наноситься на виріб, його розміри і розташування, із зазначенням типу нанесення. У заголовку листа необхідно написати "виготовлення передників". З усіх питань щодо замовлення, оплати та документообігу, краще звертатися до одного менеджеру, який веде ваше замовлення. Це допоможе уникнути помилок, втрати необхідної інформації і не до розумінь. У нас можна замовити виготовлення передників оптом, партіями від 50 шт. Більша кількість замовляються виробів дозволяє економити на трудовитратах і витратних матеріалу. Також дані вироби часто комплектуються: футболками, кепками, теніски, толстовки, торбами і іншими типами рекламного одягу.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map