Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Виготовлення накидок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є виготовлення накидок на замовлення. Дані вироби можуть мати стандартні форми крою, а також розроблятися індивідуально під необхідні потреби та у відповідності корпоративному стилю замовника. Виготовлення накидок на замовлення враховуэ основні кольори компанії, лінії і форми присутні на логотипі компанії, а також їх пропорції. Пошиття накидок на замовлення це тривалий процес затвердження і погодження, матеріалів, кольорів, форм, фурнітури, а також кінцевого виробу. Для того щоб пошити накидки використовуються різні матеріали: габардин, саржа, болонья та ін. Застосовуються різні типи фурнітури та оформлення іншими деталями: кишенями, клапанами, шлейками, зав'язками, комбінуючи різні кольори і форми, також різними ґудзиками, блискавками та ін. Кожна накидка виходить індивідуальна і неповторна, а також з максимальною відповідністю фірмовому стилю. В основному дані вироби комплектуються: футболками, теніски, кепками, іншими головними уборами, торбами, вітрівками.

Друк на накидках що виготовляються

Ми виконуэмо друк на накидках різними методами: шовкографія (друк фарбами), термотрансферний друк (повнокольоровий друк на синтетичних тканинах), плівка (нанесення термоплівок), вишивка (електронна машинна вишивка), пришивні шеврони і бирки. З різним їх розташуванням: всі груди, ліва грудь, спина, кармани.

Замовлення на розрахунок вартості та виготовлення накидок

Для розрахунку попередньої вартості, необхідно визначиться з такими питаннями як: кількість виробів, кольору тканин, їх типи, форми крою, оскільки від витрати тканин буде змінюватись вартість, застосовувана фурнітура, наявність додаткових елементів та наявнысть нанесення на накидках, а також чи будуть виконуватися нанесення логотипів і вишивки, із зазначенням їх розмірів і розташування. Для зв'язку з нашими менеджерами можна скористатися поштовою скринькою (електронна пошта) або телефоном, зазначеними в розділі контакти на даному сайті. З усіх питань щодо замовлення, необхідно тримати зв'язок тільки з одним менеджером, для уникнення помилок і плутанини. Нами виконуэться виготовлення накидок оптом партіями від 50 шт. Пов'язано це з розподілом вартості на одиницю виробу, при великих обсягах замовлення, вартість виробу значно нижче ніж при виготовленні меншої кількості.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map