Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Жіночі футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою та виготовленням різної текстильної продукції, в тому числі брендуванням її логотипами різними способами. У перелік виробів, вироблених нами входять жіночі футболки, які застосовуються як частина корпорптівной одягу, а також при проведенні різних рекламних, політичних, спортивних та святкових заходах, таких як: акціях, презентаціях, виставках, чемпіонатах, спортивних турнірах, концертах, кейтеринги та ін.

Жіночі футболки застосовуються як частина корпоративного одягу різного типу співробітників, як офісного так і робочого персоналу.

Жіночі футболки з нанесеннями

На жіночі футболки можна робити нанесення різними способами: друк фарбами (шовкографія), нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, ще на них можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами та бірками.

Про кожен тип нанесення і спосіб друку можна прочитати у відповідному розділі на даному сайті "Брендування", також там вказані ціни на всі типи нанесень.

Нанесення на футболках можуть мати різні розміри і розташування: рукав, вся спина, всі груди, ліва грудь, на кишенях і клапанах, уздовж канта під ворота.

Замовити жіночі футболки, купити жіночі футболки

Для того що б замовити жіночі футболки, потрібно зв'язатися з нашим менеджером, за телефоном, вказаним в розділі "контакти", уточнити всі необхідні питання. Після чого необхідно скласти лист на прорахунок вартості, в ньому потрібно вказати кількість необхідних виробів, кольори і розміри, якщо потрібно робити нанесення, тоді вкажіть їх розміри, розташування, тип нанесення, і прикріпіть файл зображення у векторі.

При бажанні ви можете подивитися на зразки подібних виробів, і нанесень на них, в нашому офісі або при зустрічі з менеджером у зручний для вас час і зручному місці.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map