Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Жіночі теніски поло


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми робимо багато типів текстильних виробів, а також одягу з нанесеними на них. Одним з видів одягу який ми продаємо це жіночі теніски поло. Всі типи текстилю призначені для корпоративних співробітників або проведення рекламних заходів. Типи співробітників які носять робочу уніформу, це: офіціанти, офісні співробітники, кур'єри, прибиральники, продавці консультанти, а також різний обслуговуючий персонал.

Ще жіночі теніски виконують рекламну роль, підвищують запам'ятовування і впізнавання бренду, покращують зовнішній вигляд співробітників, допомагають стежити за охайністю і допомагають клієнтам виділити ваших співробітників, тим самим визначити приналежність їх, вашій компанії. Це важливо при проведенні рекламних заходів: виставок, ярмарків, презентацій, а також у випадках коли дві або більше організацій працюють на одній торговій або офісної площі.

Друк на жіночих тенісках поло

На жіночих тенісках поло можна друкувати різними способами, а також робити вишивки та нанесення. Які ж це типи друку, сюди входять: шовкографія, сублімація, термотрансферні нанесення, нанесення термоплівок, якщо перейти до більш глобального поняттю брендування, то сюди входять: пришивні шеврони, вишивка, нашивки, бирки, розмірники, цінники і пришивні шкіряні тиснення. Про кожен тип нанесення і способи формування на них цін, можна прочитати у відповідному розділі "Брендування". Ще всі типи нанесень можуть бути різних розмірів і розташування, а також бути виконані в декількох місцях відразу.

Замовити жіночі теніски поло

Для того що б купити жіночі теніски поло, ви можете зв'язатися з нашим співробітником по телефону або електронною поштою. По телефону можна попередньо дізнатися деталі замовлення або інші необхідні для вас питання. Лист, обов'язковий для складання, він буде підставою для замовлення на виробництво, в тілі листа вкажіть тип виробів, виробника, кількість, кольори і розміри, вкажіть розташування і розміри логотипів, тип нанесення, прикріпіть файл із зображенням логотипів.

Наш офіс знаходиться в Києві, при необхідності ви можете приїхати до нас, для ознайомлення із зразками одягу і способами брендування, та їх якістю. Всі вироби можна замовляти тільки оптом від 50 шт., Також це стосується і нанесень.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map