Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою індивідуального дизайну текстильних виробів, для корпоративних клієнтів, застосування їх для реклами і співробітників компаній. Один з таких типів виробів, це промо жилети. У нас є великий вибір готових виробів, інших виробників рекламного одягу: Fruit of the Loom, B&С, Sol's, Stedman.

Жилетки застосовуються для проведення різних рекламних заходів, політичних акцій, спортивних турнірів, виставок та ярмарків. Ще вони використовуються для комплектів одягу співробітників, таких як: промоутери, кур'єри, вантажники, робочі СТО та заправок, і для роботи поза приміщеннями, прохолодну та вітряну погоду.

Пошиття жилетів

У нас можна замовити пошиття жилетів різних конфігурацій, з різних тканин, оформлених і доповнених різними елементами: кишенями, клапанами, підкладками, капюшонами, шлейками, нашивками, до того ж відповідно корпоративному стилю, його основним кольорам, формам і пропорціям, лініям присутнім на логотипах компанії. Також у випадках завантаженості нашого виробництва і для прискорення виконання замовлень ми виконуємо часткове пере розміщення в інших виробників, з якими вже давно співпрацюємо і довіряємо їм. Основною метою нашої компанії є виготовлення якісної текстильної продукції, що відповідає всім потребам наших клієнтів.

Друк на жилетах

Ми виконуємо брендування всіх типів текстильної продукції різними способами і методами, а також робимо друк на жилети, нанесення і вишивку. Способів брендування одягу дуже багато і про кожен з них можна прочитати у відповідному розділі "Брендування". Логотипи, зображення і написи інформативного характеру можуть мати різні розміри і розташування на виробах, наприклад: на всю спину, на лівих грудях, уздовж кантів виробів, на кишенях і клапанах. Основні розміри логотипів і ціна на них, прирівнюються до форматів паперу: А5, А4, А3, крім вишивки, вона розраховуються від кількості стібків. Перелік способів брендування такий: шовкографія, термотрансфер, сублімація, нанесення плівок, вишивка, пришивні шеврони, нашивки, бирки, розмірники, а також тиснення на шкірі.

Купити жилети

Для того що б купити жилети вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону вказаному у контактах, і уточнити всю необхідну інформацію. Або просто написати нам листа з таким змістом: тип виробу, виробника, розмірну сітку і кольори, для логотипів їх розміри, розташування і тип брендування, також прикріпіть до листа зображення логотипів.

Також для ознайомлення ви можете подивитися зразки подібних виробів в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. Ціни на всі вироби розраховуються по оптовому принципом, чим більше кількість замовлення, тим нижче вартість за одиницю, також мінімальна оптова партія замовлення 50 шт.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map