Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і торгівлею готових текстильних виробів інших виробників рекламного одягу. Вироби які ми продаємо застосовуються нашими клієнтами в корпоративних цілях, як одяг для своїх співробітників і в рекламних цілях. Одним з типів такого одягу стали жилети B&С, оскільки добре зарекомендували себе на даному ринку, ще це порівняно дешеві і якісні вироби.

Застосування одягу в рекламних цілях має ряд переваг у порівнянні з іншими типами реклами: відносно низька ціна при урахуванні що це разова витрата, не вимагає прив'язки до одного місця як у рекламних майданчиків, така реклама розташована на рівні очей відвідувачів і клієнтів, має деякий динамічний характер.

Друк на жилетах B&С

Також можна робити друк на жилетах B&С і брендувати їх іншими способами, як наприклад: шовкографія, термотрансферні нанесення, нанесення термо плівки, вишивка, нашивки, пришивні шеврони, бирки, розмірники, цінники і тиснення на шкірі. В основному це логотипи компаній, а також зображення і написи інформативного характеру, які можуть мати різні розміри і розташування на жилетах: на лівих грудях, на спині, уздовж кантів виробу, на кишенях і клапанах, та інших необхідних місцях. Про кожен вид брендування і розрахунок на них цін, можна прочитати в підрозділах на сторінці "Брендування".

Купити жилети B&С

Для того що б купити жилети B&С вам потрібно написати нам листа з таким змістом: тип виробів, виробник, розмірна сітка і їх колір, у разі якщо вироби потрібно брендувати, тоді вкажіть тип нанесення, розташування й розміри, а самі зображення прикріпіть до листа, бажано у векторному форматі. Ще ви можете зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону, для уточнення всіх необхідних для вас деталей, майбутнього замовлення.

При необхідності ви також можете подивитися на зразки жилетів та нанесень на них, які знаходяться в нашому офісі, ми знаходимося в Києві і завжди будемо раді вашому приїзду. Всі типи виробів можна замовляти оптом від 50 шт. ціна на жилети також розраховується по оптовому принципом, а також від вартості витрачених матеріалів на ринку в поточному часу.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map