Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія Скетч займається пошиттям одягу а також продажем готових виробів інших виробників рекламного та промо одягу. Один з готових типів одягу що поставляються нами є жилети Fruit of the Loom, оскільки вони добре зарекомендували себе на нашому ринку серед корпоративних клієнтів, застосовуваних ними в рекламних цілях і як уніформа для їх співробітників.

Такий одяг застосовується для проведення різних рекламних та святкових заходів, наприклад: політичних акцій, промо акцій, концертів і виступів, спортивних турнірів, ярмарків, виставок і презентацій, кейтірінгов, а також BTL. Ще жилетки використовують як частина комплекту корпоративного одягу: офіціантів, кур'єрів, вантажників, робочих СТО, заправок, складів, промоутерів, загалом всіх типів співробітників яким доводиться працювати в холодних умовах, а також в періоди року весна-осінь.

Часто жилетки комплектують іншими типами виробів, такими як: кепки або козирки, толстовки, футболки або теніски, фартухи, торби або сумки, бандани або косинки.

Друк на жилетах Fruit of the Loom

Ми виконуємо брендування текстилю різними способами і методами, а також робимо друк на жилетах Fruit of the Loom. Із способів брендування текстилю ми пропонуємо такі: шовкотрафаретний друк фарбами, нанесення текстильних плівок, термотрансферне перенесення, вишивка, пришивні шеврони, нашивки, бирки, розмірники і пришивні шкіряні тиснення. Логотипи, написи і зображення можуть мати різні розміри, а також розташування на одязі. Про кожен тип брендування, розрахунок їх вартості, і типи виробів на яких можна робити нанесення тими чи іншими способами, можна прочитати на сторінці "Брендування" та її підрозділах.

Купити жилети Fruit of the Loom

Купити жилетки Fruit of the Loom можна, написавши нам листа з таким змістом: тип виробів, виробник, розмірна сітка і їх кольори, а для логотипів і зображень, тип нанесення, їх розміри і розташування, до листа потрібно прикріпити архів з векторним зображенням. Також ви можете зв'язатися з одним із наших співробітників і уточнити всю необхідну інформацію для вас. Інформація для зв'язку знаходиться на сторінці "Контакти".

При бажанні ви можете ознайомиться зі зразками подібних виробів і нанесень на них в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. Всі вироби можна замовляти оптом від 50 шт., Ціни на жилетки, також розраховуються по оптовому принципом, більше кількість виробів що замовляється, нижче ціна за одиницю.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map