Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Жилети Sol's це один з типів готового текстилю, іншого виробника рекламного одягу, який ми поставляємо та продаємо, також ми займаємося самостійною розробкою і пошиттям текстильних виробів, а також їх брендуванням корпоративними логотипами, зображеннями і написами інформативного характеру.

Жилети застосовують як частину корпоративного одягу співробітників різних компаній: робітників СТО, заправок, вантажників, робочих виробництв, кур'єрів, промоутерів, офіціантів та інших професій, співробітників які працюють в прохолодних умовах, поза приміщеннями, а також пори року весна-осінь.

Друк на жилетах Sol's

Як і на всіх інших типах текстилю на жилетах можна робити брендування логотипами, написами і зображеннями інформативного характеру. Способів брендування текстилю дуже багато, ми виконуємо: друк на жилетах Sol's фарбами, нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, вишивку, пришивними шевронами, бирками, нашивками, розмірниками, пришивними тисненнями на шкірі. Логотипи можуть бути розташовані в різних місцях на жилетах і мати різні розміри. Більшість способів брендування розраховуються за форматами паперу: А5, А4, А3, крім вишивки вона розраховується від кількості стібків, що виходить при розробці вишивальної програми. Ще для нанесень враховується колір тканини, наприклад на білих тканинах печатка завжди дешевше, оскільки для темних тканин потрібно пропечатували білу основу або фон. Більш детальна інформація про кожен спосіб брендування описано на однойменній сторінці "Брендування".

Купити жилети Sol's

Для того щоб купити жилети Sol's, потрібно написати нам листа з таким змістом: тип виробу, виробника, колір і розмірну сітку, прикріпіть до листа файл із зображенням для логотипів, і вкажіть тип брендування, розміри і розташування. Логотипи бажано прикріплювати у векторному форматі та поміщені в архів. Ще ви можете уточнити всю для вас необхідну інформацію за телефоном, вказаним в "Контактах".

Подивитися на зразки подібних виробів, способів брендування і оцінити їх якість можна в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. Жилети можна замовити оптом від 50 шт., ціна на замовлення також розраховується по оптовому принципом.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map