Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми є текстильно-виробничою та друкарсько-виробничою компанією, займаємося розробкою та виготовленням рекламної текстильної продукції з нанесеними на них логотипів компаній, а також написів і зображень інформативного характеру. Один з видів продукції який ми пропонуємо своїм клієнтам, це готові жилети Stedman іншого виробника рекламної продукції, вони дуже хорошої якості і користуються досить великим попитом у наших покупців.

Також жилети Stedman використовуються як робоча уніформа різних видів працівників: кур'єрів, офіціантів, робочих СТО, заправок, співробітників торгових залів, будівельників, вантажників та багато ін., ще даний одяг застосовується для проведення різних, масштабних, рекламних заходів.

Друк на жилетах Stedman

Друк на жилетах Stedman це один з найпоширеніших способів брендування, але є ще такі способи як: нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, вишивка, пришивними шевронами та нашивками, бирками, розмірниками, цінниками, а також пришивними тисненнями на шкірі. Кожен з цих способів брендування по своєму гарний, ще такий великий вибір дозволяє вирішити будь-які поставлені завдання перед рекламними компаніями. Усі логотипи та нанесення можуть мати різний розмір і можуть бути розташовані в різних місцях на виробі. Про кожен тип друку та нанесення, а також формування на них ціни, можна прочитати на сторінці "Брендування".

Купити жилети Stedman

Якщо ви хочете купити жилети Stedman, тоді краще всього це зробити електронною поштою, вкажіть у листі такі дані: тип виробу, виробника, кількість, кольори і розміри, а якщо потрібно робити нанесення або вишивку на жилетах, вкажіть тип брендування, розміри і розташування, а файл із зображенням прикріпіть до листа, бажано у векторному форматі і поміщений до архіву.

Перш ніж робити замовлення ви можете подивитися на зразки подібних виробів в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. У нас можна замовляти жилети оптом від 50 шт., і більше, ціни на них також формуються по оптовому принципу

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map