Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилетки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша текстильно-виробнича організація займається як пошиттям і розробкою дизайну, так і торгівлею готовими виробами інших виробників. Один з видів виробів що виготовляються нами це жилетки, які призначені для корпоративних цілей, а саме їх співробітників і для проведення різних рекламних заходів: промо-акція, політичних акцій, презентацій, виставок, ярмарків, спортивних турнірів, кейтирингів, BTL та ін.

Ще жилетки стали частиною корпоративного одягу різних компаній, а саме їх працівників: офіціантів, кур'єрів, вантажників, промоутерів, робочих СТО, заправок, співробітників торгових залів, загалом всіх типів співробітників яким доводиться працювати в холодних умовах.

Пошиття жилеток

Ми виконуємо пошиття жилеток під замовлення а також розробку їх дизайну відповідно корпоративному стилю компанії замовника, логотипам компанії, їх кольорам, формам, лініям і пропорціям. До того ж їх можна робити з різних типів тканин, оформляти різними візуальними та функціональними елементами, такими як: кишені, клапани, шлейки, нашивки, різною фурнітурою і способами застібання: блискавки, ґудзики або липучки.

Друк на жилетках

Ще ми виконуємо друк на жилетках, а також брендування їх іншими, різноманітними методами, що дозволяє отримати абсолютно оригінальні і неповторні вироби. В основному це логотипи компаній, зображення і написи інформативного характеру, які можуть бути розташовані в різних місцях на жилетках і мати різні розміри. Із способів брендування одягу ми пропонуємо такі як: нанесення термоплівки, термотрансферне перенесення, шовкографія, сублімація, вишивка, нашивки, пришивні шеврони, тиснення на шкірі, бирки, розмірники і цінники. Всі способи нанесень, тиснень і вишивок, описані в розділі "Брендування", також там ви знайдете способи формування на них цін.

Купити жилетки

Для того що б купити жилетки, необхідно всього лише написати нам листа з таким змістом: тип виробів, виробник, розмірна сітка та їх колір, прикріпіть логотипи і зображення до листа бажано у векторному форматі, вкажіть тип брендування, розташування й розміри на виробі, не забудьте вказати свої контактні дані для зворотного зв'язку. Також ви можете зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону і дізнатися всю необхідну для вас інформацію.

Ще потрібно знати що всі вироби можна замовляти тільки оптом і тільки від 50, ціни на жилетки розраховуються також по оптовому принципом. При необхідності ви можете подивитися на зразки всіх типів виробів і нанесень на них в нашому офісі, ми знаходимося в Києві і будемо раді вашому приїзду.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map