Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Косинки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Косинки - це по суті ті ж хустки, які можуть мати квадратну або трикутну форму. Їх часто шиють з легких напівпрозорих тканин габардину, крепсатіна, атласу, шовку, фуляр і носять на шиї, голові або зап'ясті. Їх часто використовують в якості рекламної продукції, роблять на них нанесення логотипів компанії, а для пошиття виробів використовують тканини корпоративних кольорів, і використовуються як один з елементів корпоративного одягу. Часто косинки є тільки доповненням таких комплектів одягу як: сорочки, штани, спідниці, футболки, теніски, манішки або будь-які інші типи одягу.

Пошиття косинок

Ми виконуємо пошиття косинок з різних тканин, які можна вибрати по каталогу або використовувані в зразках наявних в нашому офісі. Основні розміри косинок, це 60х60 і 90х90, а також форми трикутна і квадратна, при необхідності ми можемо пошити косинки будь-яких інших форм і доповненням необхідними елементами.

Друк на косинках

Також ми робимо друк на косинках шовкографією логотипів компанії або сублимацийним друком, це буде залежати від типу нанесення і його площі, а також типу тканини. Такі види брендування як вишивка і нанесення термоплівки не виконуються на даних виробах оскільки вони просто не підходять для матеріалів що використовуються при пошитті.

Купити косинки

У нас можна купити косинки оптом від 100 шт і більше. Дана кількість визначається від кількості витрачається тканини на пошиття виробів, для отримання оптимальної оптової ціни. Для того що б виконати замовлення потрібно написати нам листа і вказати: розміри косинок, їх кольори, тип тканини і кількість, для того що б ми виконали друк на них, прикріпіть до листа логотип або зображення, вкажіть його розміри і розташування. Найближчим часом після відправки листа ви отримаєте лист з прорахунком вартості.

Оскільки дані вироби часто використовуються як подарункова продукція, ми можемо запропонувати їх в упаковку, в прозорі пакети.

Оскільки косинки можуть бути різних форм, типів і пошиті з різних матеріалів, іноді буває складно визначиться з їх виготовленням, для цього ви можете ознайомиться зі зразками готових виробів, які знаходяться в нашому офісі у Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map