Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Купити бандани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням рекламного текстилю, для співробітників компанії в якості корпоративного одягу, проведення заходів у вигляді промо-одягу, і у вигляді сувенірних подарунків для покупців та клієнтів. Також ми виконуємо брендування даної продукції, необхідними логотипами та зображеннями.

Також у нас можна купити бандани, для корпоративних і рекламних цілей. В основному дана продукція застосовується для промо співробітників і проведення різного роду рекламних подій: презентацій, виставок, ярмарків, промо-акцій, BTL, корпоративів, кейтеринг, хостесів, а також безлічі інших заходів і свят.

Дана продукція в основному є тільки частиною комплекту одягу, і складаються вони зазвичай з різних конфігурацій збірок окремих типів одягу: футболки, теніски, толстовки, головні убори, реглани, вітрівки, жилети, торби, накидки, фартухи, халати, краватки і багато інших типів необхідного одягу, для комплектації робочої форми.

Бандани носяться як головні убори, на зап'ястях у вигляді напульсника і на шиї як хустки, від чого часто і варіюються розміри даних виробів.

Купити бандани на замовлення, виготовлення

У нас можна купити бандани на замовлення, виготовлені з необхідних для вас матеріалів, також основними типами тканин з яких роблять бандани, є: бавовняна тканина, крепсатин, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи.

Форми бандан, а також їх розміри, можуть бути різними, але основні це: квадратні, прямокутні і трикутні, а також при необхідності будь-якої іншої. Також їх можна доповнити функціональними елементами.

Ще у бандан може бути різна обробка краю: оверлок, підгин, а на синтетичних тканинах можна робити термообробку.

Купити бандани з нанесенням

Одним з напрямків нашої діяльності є брендування текстильної продукції, а також нанесення інших зображень інформативного характеру. Брендування, мається на увазі - нанесення логотипів та емблем компанії замовника, на необхідну продукцію. Тому у нас можна купити бандани на замовлення з логотипами та зображеннями, нанесеними на них.

Нанесення можуть бути нанесені різними методами, все залежить від типу тканини на якій будуть наноситися логотип та складність зображення. Є такі типи нанесень як: шовкотрафаретний друк, друк сублімацією, нанесення термоплівки і нанесення термотрансферним методом, ще на вироби можна робити вишивки та пришивати бітки.

Вишивка на банданах найкраще виглядає невеликих розмірів і розташована уздовж канта виробу, також потрібно враховувати те, що вишивки сильно ущільнюють тканину тому не варто робити їх великого розміру. Найкраще на виробах виглядають вишивки і бирки, вони надають виробу дороговизни.

Застосування рекламного одягу брендованого логотипами, значно ефективніше і дешевше інших типів реклами, представлених на даному ринку. Така реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, має динамічний характер, її можна використовувати протягом тривалих термінів часу, вона має широке охоплення аудиторії, не прив'язана до одного місця, не має обов'язкових щомісячних витрат як наприклад рекламні майданчики.

Купити бандани, процес замовлення та узгодження

Для того щоб купити бандани вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення всієї необхідної інформації. Далі необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості замовлення. Воно є обов'язковим, оскільки надалі буде підставою для замовлення на виробництво.

У листі необхідно вказати такі дані як: розміри бандан, кольору, кількість, тип тканини з якої вони будуть шитись, прикріпити зображення логотипів і технічні макети у векторних форматах з розташуванням і розмірами тих самих логотипів.

Ви можете домовитися з нашим менеджером про зустріч у будь-який зручний для вас час і місце, для узгодження деталей замовлення та затвердження зразків матеріалів, тканин, фурнітури, нанесень і зразків виробів подібних тим, що замовляються.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map