Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Купити фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається пошиттям і розробкою різної текстильної продукції. Також у нас можна купити фартухи оптом, для корпоративних і рекламних цілей. Дана рекламна продукція призначена для проведення, пром-акцій, BTL, презентацій, ярмарків, виставок, корпоративів, кейтерінг, та інших святкових подій. Також дані вироби застосовуються різними підприємствами, магазинами, торговими центрами, готелями, ресторанами, кафе, та іншими типами робочих спеціальностей, для контролю охайності співробітників і дотримання фірмовому стилю.

Купити фартухи на замовлення, розробка і пошиття

У нас можна купити фартухи на замовлення з розробкою відповідно корпоративному стилю, основним кольорам, формам, лініям і пропорціям присутнім на логотипах. Також дані вироби можна шити з різних матеріалів, таких як: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів, всі матеріали відрізняються щільністю, складом тканини, плетінням нитки, тактильними й іншими властивостями. Вироби можна варіювати і доповнювати різними елементами, візуальними і функціональними: шлейками, зав'язками, стяжками, кишенями, клапанами та ін. Ще фартухам можна надати додаткового контрасту і акценту, застосовуючи різні кольори, ниток, окремих елементів, крою та фурнітури.

Купить фартухи з нанесеннями

Також можна купити фартухи з логотипами та зображеннями інформаційного характеру. Нанесення можна робити різними типами друку і методами: шовкографія, термортансфер, термоплівка і сублімація. Ще на виробах можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами та різними бірками. Логотипи на фартухах значно покращують їх зовнішній вигляд, особливо вишивка і бірки, і ще вони виконують роль додаткової реклами. Для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити, купити фартухи

Для того щоб купити фартухи, необхідно виконати замовлення на прорахунок вартості, попередньо можна зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення деталей і необхідних питань. Далі необхідно скласти лист у такому форматі: у змісті вказати, кількість, розміри, кольори, тип тканини, прикріпити технічні макети та зображення логотипів, вказати розміри і розташування на виробі, а також тип нанесення. У заголовку листа потрібно написати "купить фартухи". Контакти вказані на даному сайті у відповідному розділі "контакти". З усіх питань щодо замовлення необхідно тримати зв'язок з одним менеджером провідним ваше замовлення, це допоможе уникнути втрати даних, не до розумінь і подальших розбіжностей. Оскільки наша компанія займається тільки оптовими виробництвом і продажами, у нас можна купити фартухи оптом від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map