Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Купити футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося розробкою та виготовленням різних текстильних виробів, а також у нас можна купити футболки готових брендів виробників. Готових брендів виробників велика кількість, але ми підібрали варіанти оптимально відповідні для корпоративних клієнтів, у поєднанні якості виробі та їх вартості, це: Top Shirt, B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Stuff, і Stedma, країн виробників: Малайзія, Узбекистан, Польща, Китай і Туреччина. Іншими словами можна купити футболки максимально відповідні для поставлених завдань. Дані вироби відрізняються якістю пошиття, якістю тканин, щільністю та вартістю. Основним призначенням футболок, є застосування їх в рекламних цілях: проведення презентацій, промо-акція, виставок, ярмарків і іншого типу, а також для співробітників компаній: офісного персоналу, співробітників кафе. готелів, ресторанів, різного роду робочого персоналу. Футболки дарують у вигляді сувенірів, заохочень, а також для переможців в акціях.

Пошиття футболок під замовлення

Часто буває так що необхідно пошити футболки індивідуального дизайну, з максимально точною відповідністю фірмовому стилю компанії замовника. У таких випадках необхідно визначитися з типом тканин застосовуваних для пошиття виробів: кулірна гладь, вісконт, інтерлок, стрейчкулір, які відрізняються щільністю, плетінням нитки, тактильними якостями, і мають властивість сильно розтягуватися властиві стрейчевим тканинам. Футболки можуть бути пошиті з використанням різного типу крою, суміщень кольорів та доповнюватися різними елементами: кишенями, клапанами, ін.

Купити футболки з лого

Багато компаній купують футболки для свого персоналу та відповідно фірмовому стилю, для чого підбирають максимально відповідні кольори виробів, а також брендують їх логотипами. Футболки з нанесеннями виглядають більш презентабельно і інформативно, тим самим відповідаючи необхідним вимоги. Нанесення логотипів на футболки, служить додатковим способом реклами, і деяка динамічність такої реклами, дозволяє стверджувати що це найбільш дешевий і ефективний спосіб заявити про себе, у порівнянні ціни і максимальної результативності. Також інформація про ваше бренду завжди знаходиться на рівні очей, клієнтів та відвідувачів, і приваблює тим самим потенційних клієнтів. Нанесення логотипів виконується різними методами: шовкографія, термотрансфер, термоплівка, а також вишивка, шеврони і бірки, з різним їх розташуванням і пропорціями.

Процедура замовлення або як купити футболки

Для того щоб купити футболки, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або електронною поштою, При складанні листа необхідно враховувати такі пункти: кількість виробів, розміри, кольори, бренд готових виробів, логотипи з розмірами і розташуванням, а також тип нанесення. При необхідності купити футболки індивідуально розробленого стилю, вам потрібно розробити технічний макет виробу, це можуть зробити наші менеджери або ви можете виконати макетування у сторонніх організацію. Купити футболки можна мінімальної оптової партією від 50 шт. З усіх питань узгодження замовлення необхідно звертатися тільки до одного менеджерові ведучому ваше замовлення, для того щоб уникнути помилок і непорозумінь.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map