Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Купити футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою і пошиттям корпоративного та промо-одягу, для рекламних цілей. Також у нас можна купити футболки, як в готовому вигляді так і замовити розробку індивідуального типу виробів у відповідності з корпоративним стилем компанії. Футболки застосовують як частина корпоративного одягу, різних підприємств і компаній: готелів, ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів, а також офісних співробітників і іншого робочого персоналу.

Ще їх використовують для проведення рекламних заходів, промо-акцій, BTL, ярмарків, презентацій, виставок, та інших типів подій: свят, концертів, виступів, спортивних турнірів та ін. Футболки популярні серед різних молодіжних напрямків, музичних, танцювальних і спортивних, крім того найбільший потік продажів відбувається у весняно-осінні, і літні періоди.

Купити футболки в готовому вигляді

Також наша компанія займається поставками готових футболок інших брендів виробників, текстильної промо продукції. Дані вироби відрізняються якістю пошиття і вартістю виробів. На ринку величезна кільківсь подібної продукції. Тому ми вибрали найбільш підходящі футболки для корпоративних цілей, за співвідношенням ціни, якості і максимально широкого вибору кольорів: Fruit of the Loom, B&С, Stuff, Top Shirt, A-Plus і Stedman, країн виробників: Китай, Малайзія, Узбекистан, Туреччина і Польща, так само можна подивитися зразки готових виробів у нас в офісі, розкладки кольорів що є в наявності у нашому офісі.

Купить футболки на замовлення

Можна купити футболки на замовлення, а саме виконати пошиття футболок індивідуально розробленого дизайну виробів. В основному, пошиття та розробка на замовлення, виконуються на підставі фірмового стилю компанії, відповідно її кольорам, формам, лініям і пропорціям. Розробка та макетування виконується у вигляді технічних макетів, малюнків.

Пошити вироби можна з різних тканин, по щільності, складу тканини, тактильним та інших властивостей, і звичайно ж ціною: інтерлок, стрейч кулір, вісконті, кулірної гладі та іншої необхідної тканини. Ще можна замовити футболки з різним функціональним і візуальним доповненням: кишенями, шлейками, клапанами, формами крою, та іншими деталями, також можна варіювати різними кольорами, як тканин так і фурнітури, ґудзиків, ниток. Що в сумі додає виробу контрасту і акценту в деталях.

Купить футболки з лого

Також у нас можна купити футболки з нанесеними на них зображеннями та логотипами. Ми виконуємо нанесення різними способами і методами, що дозволяє брендировать будь-які необхідні типи виробів. Ми використовуємо такі способи друку, як: шовкотрафаретний друк, нанесення термоплівок, термотрансферний друк, друк сублімації, також можна брендировать вироби вишивками, пришивними шевронами і бирками.

Логотипи на футболках можна розташувати в будь-якому необхідному місці, основними місцями на яких робляться нанесення, стали: вся грудь, ліва грудь, вся спина, рукава, клапани, кишені і вздовж нижнього канта вироби. Для виконання будь-яких типів нанесень, друку та вишивки, необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити, купити футболки

Купити футболки можна оптовими партіями від 50 шт. Для того що б замовити футболки, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону для уточнення деталей, далі необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості, і скласти його в такому вигляді: заголовок "Купити футболки", а в змісті вказати параметри виробів: розміри, кількість, кольору, вказати назву бренду, якщо будуть замовлятися готові вироби, прикріпити технічні макети виробів та логотипи, вказати розташування логотипів і їх розміри, також можна вказати тип нанесення. З усіх питань щодо замовлення футболок, необхідно звертатися до одного менеджеру, який буде вести ваше замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map